L (INFINITE) zamienia się w poważnego sędziego na potrzeby „Miss Hammurabi”

L (INFINITE) przygotowuje się do zrobienia na nas wrażenia poprzez przemianę w inteligentnego sędziego na rzecz dramy JTBC „Miss Hammurabi”!

Drama opublikowała oficjalne ścinki L, którzy zagra postać Im Ba Reun, elitarnego sędziego i człowieka prawa. Będzie pracował u boku nowej, pełnej pomysłów sędzi Park Cha Oh Reum (granej przez Go Arę) oraz poważnego, głównego sędziego Han Sae Sanga (granego przez Sung Dong Ila). „Miss Hammurabi” podąży za tą trójką, która przedstawi swoje własne podejście do realistycznych historii, z którymi się zetkną.

Im Ba Reun to sędzia, który posiada przystojną twarz oraz bystry umysł. Jest także kimś, kto nie dba o wspinanie się po szczeblach kariery i lubi samotność. Mimo cynicznej postawy, dąży do sprawiedliwości oraz ma swój niepowtarzalny urok. Często dane jest mu spotykać na swojej drodze Park Cha Oh Reum. Obydwoje dorastają, ucząc się od siebie nawzajem.

L ciężko pracował w trakcie przygotowań do dramy. Nie tylko przeczytał wiele razy powieść, na której opiera się drama, ale także ćwiczył idealną manierę, pasującą do jego charakteru. Powiedział:

„Próbowałem wdrożyć się w system sądowy. Odwiedzałem prawdziwe sądy, aby zobaczyć, jak zachowują się sędziowie. Śledziłem wszystko od ich ruchów, aż po sposoby prowadzenia przez nich spraw. Poprzez Im Ba Reun chciałbym przedstawić historie o sędziach, których nikt nigdy wcześniej nie poznał.”

„Miss Hammurabi” to w stu procentach nakręcona drama, która będzie miała swoją premierę 21 maja o 23 czasu koreańskiego w stacji JTBC.


cr.: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *