Yeo Jin Goo ujawnia, jak debiut w młodym wieku wpłynął na jego osobowość

24 kwietnia obsada „4 Wheeled Restaurant” cieszyła się pierwszym wspólnym obiadem po długim dniu prowadzenia food trucka w Tajlandii.

Podczas kolacji, gdy Lee Min Woo podziękował Yeo Jin Goo za dostosowanie się do warunków, Hong Suk Chun powiedział:

„Przyjaźnię się z Min Woo od prawie 10 lat, ale martwiło mnie to, jak Jin Goo się przystosuje. Zrobił to bardzo dobrze, dopasował się, zanim się zorientowałem.”

Następnie Yeo Jin Goo odpowiedział:

„Pracowałem z niesamowitymi ludźmi od kiedy byłem młody, więc stałem się typem, który się zamyka. Ale później usłyszałem od ludzi wokół mnie, że sprawiłem, że czuli się zranieni”.

„Nie mam nic przeciwko temu, że pozwolę sobie na to podczas projektu, ale trudno mi pokazać moje prawdziwe ja w prywatnym życiu. Gdyby starsi członkowie powiedzieli mi: „Spróbuj!”, nie byłbym w stanie, ale udało mi się, ponieważ robili wszystko ze mną.”

Lee Min Woo poradził mu:

„Nie musisz dopasowywać się do standardów innych ludzi. Nie musisz także zmieniać swoich standardów.”

Yeo Jin Goo zadebiutował jako ośmiolatek w 2005 roku i przez wiele lat pracował jako aktor dziecięcy, grając młodsze wersje postaci w słynnych filmach i serialach takich jak „Iljimae” czy „Tazza”. Zasłynął jako jeden z dziecięcych aktorów w dramie ”The Moon Embracing the Sun” i zaczął grać główne role w połowie 2010 roku.


cr: (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *