JBJ wyjaśnia, co stanie się z ich mediami społecznościowymi po zakończeniu kontraktów

JBJ opublikowało oświadczenie, mówiące o tym, co stanie się z ich fancafe oraz mediami społecznościowymi po zakończeniu kontraktów.

27 kwietnia przedstawiciel JBJ wyjaśnił, że wszystkie konta grupy pozostaną nienaruszone, ale nie będą używane od momentu zakończenia działalności grupy.

„Po 30 kwietnia 2018 roku nie będzie możliwości tworzenia nowych postów na fancafe JBJ, a opublikowane już będą dostępne tylko do odczytu.Wszystkie konta społecznościowe oraz kanały zespołu róznież pozostaną nie zdezaktywowane.”

Wymarzona przez fanów grupa z programu Mnet „Produce 101 Sezon 2” JBJ, stworzona z Kwon Hyun Bina, Kim Dong Hana, Kim Sang Gyuna, Kim Yong Guka, Kenty i Noh Tae Hyuna, zadebiutowała w październiku 2017 roku.

Po siedmiu miesiącach promocji członkowie zakończą promocje jako grupa z racji kontraktów kończących się 30 kwietnia. Przed tym JBJ wydało specjalny album oraz odbyło finalny koncert, dziękując fanom i wspominając z nimi szczęśliwe chwile.


cr.: (1)

2 comments

    • Cinnamonroll Reply

      To była grupa-projekt podobnie jak Wanna One.
      Członkowie JBJ pochodzą z roznych agencji, dlatego też nie mogli podpisać kontraktów z Fave Entertainment innych niż „tymczasowe”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *