Seungri pokazuje swoje wsparcie dla Sehuna i jego nowego filmu

Sehun z EXO otrzymał specjalny prezent od Seungriego z BIGBANG!

27 kwietnia najmłodszy członek EXO opublikował zdjęcie siebie, stojącego obok food trucka wysłanego na plan filmu, w którym aktualnie gra „Dokgo Rewind”.

Jedzenie było wysłane przez nikogo innego jak najmłodszego członka BIGBANG, Seungriego. Na banerze znalazł się napis: „Siła maknae, powodzenia!”. Sehun odwołał się do tego napisu w opisie i udostępnił zdjęcie z wyrazami wdzięczności.

View this post on Instagram

막내파워화이팅

A post shared by SEHUN (@oohsehun) on


cr.: (1)

9 comments

 1. Nctzen Reply

  Oby nie byli bo boję się, że sprowadzi go na złą drogę i też będą go nazywać dupodajką.

   • Nctzen Reply

    No wiesz przez długi czas byłam w fandomie BigBang i Seungri był u mnie nawet drugi na bias liście ale po tym jak zaczął się zmieniać przestałam go lubić. BigBang lubię i szanuje ale Seungriemu woda sodowa trochę uderzyła do głowy, poza tym nie tylko ja tak go nazywam bo wiele osób w fandomie tak o nim mówi. Lecz oczywiście jest to moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać

    • Mirai Reply

     Dziwne, co to za fandom? Jestem fanką BB od 5 lat i pierwszy raz słyszę takie określenie. Żeby kogoś tak nazywać, trzeba mieć ku temu podstawy. Wiesz w ogóle, co ten zwrot oznacza? Tak mówi się na osoby, które uprawiają seks z każdym, kto się nawinie, często dla osiągnięcia korzyści. A to, że mu się w głowie przewróciło nie ma z tym określeniem nic wspólnego .

 2. bigbanghwaiting Reply

  Maknae Power 🙂
  Seungri lubi zaskakiwać ludzi, jest bardzo uczuciowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *