Park Woo Jin (Wanna One) i Mina (Gugudan) mówią, co chcą zrobić jako dorośli

Park Woo Jin (Wanna One) i Mina (Gugudan) podzielili się tym, co chcieliby zrobić po ukończeniu 20 lat (19 lat w międzynarodowym wieku) i zostaniu dorosłymi.

W najnowszym odcinku „Battle Trip” KBS, który został wyemitowany 28 kwietnia, pojawiły się gościnne występy Park Woo Jina i Park Ji Hoona (Wanna One), a także Miny (Gugudan) oraz Choi Yoojung (Weki Meki). Było to specjalne nagranie „Produce 101”, ponieważ Mina i Choi Yoojung były członkiniami pierwszej grupy projektowej – I.O.I, podczas gdy Park Woo Jin i Park Ji Hoon promują obecnie członków drugiego sezonu – grupę Wanna One.

Tematem odcinka był „Coming of Age”, ponieważ cała czwórka idoli urodziła się w 1999 roku i staną się w tym roku pełnoletni. Idąc za tematem, MC Sung Si Kyung zapytał ich:

„Co najbardziej chcesz zrobić, gdy zostaniesz dorosłym?”

 

Park Woo Jin odpowiedział:

„Kiedy zostanę dorosłym, chcę pewnie usiąść przy stole ze starszymi członkami i napić się z nimi, gdy wyjdziemy na kolację. Poza tym bardzo lubię samochody, więc chcę zrobić prawo jazdy.”

Mina oświadczyła:

„Chcę jeść kurczaka i pić piwo z moimi rodzicami podczas wspólnego oglądania meczu. Chciałabym też podzielić się z nimi szklanką soju.”

MC Kim Sook rozśmieszyła wszystkich, gdy powiedziała:

„Wszystkie wasze życzenia są związane z alkoholem.”

W międzyczasie ostatni odcinek „Battle Trip” śledził Minę i Choi Yoojung w trakcie ich podróży do Suncheon i Gwangyang podczas ich wycieczki „20 years old, Spring Flowers”. Nadchodzący odcinek podąży za Park Woo Jinem i Park Ji Hoonem, gdy wyruszą razem w podróż.

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *