Raper ONE mówi o kontynuowaniu zarówno aktorstwa, jak i muzyki

W najnowszym wywiadzie dla Allure Magazine ONE mówił o swoich celach zawodowych i pragnieniu realizowania się zarówno w aktorstwie, jak i muzyce.

Po swoim solowym debiucie zeszłego lata, rookie YG Entertainment udowodnił, że może robić coś więcej niż tylko rapować, biorąc udział w telewizyjnych dramach „Hwayugi” i „Anthology” (dosłowny tytuł).

ONE wyjaśnił, że zawsze żywił pragnienie działania, odgrywania ról, przypominając:

„Odkąd byłem młody, byłem bardzo zainteresowany aktorstwem. Oglądałem nawet 4 filmy w ciągu jednego dnia w wolnym czasie.”

Jeśli chodzi o jego ostatnie doświadczenie aktorskie, ONE wyznał:

„W końcu pojawiłem się w ‚Anthology’, ponieważ bardzo lubiłem i reżysera, i dramę. Nagrywałem z każdym starszym aktorem co najmniej raz i moją ulubioną rzeczą było to, że byłem w stanie obserwować każdy z ich odmiennych stylów gry z bliska.”

 

Spojler

Wyjaśnił także, że był całkowicie nieświadomy zwrotów akcji występujących przy jego postaci.

Powiedział:

„Nie miałem pojęcia, że jestem synem Woo Ma Wanga.”

Jednak pomimo zamiłowania do aktorstwa, ONE stwierdził, że jego kariera muzyczna nadal była jego najwyższym priorytetem.

„Muzyka wciąż jest dla mnie najważniejsza. W dzisiejszych czasach tworzę muzykę, której chcę słuchać. Chciałbym kontynuować zarówno muzykę, jak i aktorstwo. Chcę zostać artystą, który ma swój własny, niepowtarzalny i fajny styl.”


cr: (1)

2 comments

  1. chrc Reply

    chłopak marnuje sie w yg, nie potrafie zrozumiec dlaczego wybrał tak beznadziejna wytwornie

  2. Kasiek Reply

    tez tak uważam YG jest moja ulubiona wytwórnia, ale strasznie zaniedbuje swoich artystów. Wielka szkoda bo w piwnicy YG jest ich mnóstwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *