[komentarze] Fani martwią się o zdrowie TWICE z powodu ich napiętych grafików!

Artykuł po polsku: Dahyun z TWICE nie wystąpi w Music Core z powodów zdrowotnych

Źródło: OSEN via Nate

1. [+520, -65] Wiedziałem, że to się stanie… Sprawdziłem aktualny grafik TWICE, to nie żarty. Są w trakcie koreańskiej promocji, ale nadal muszą wracać do międzynarodowych grafików… koncert w maju… i nawet nagrywanie „Running Man” od razu po powrocie z zagranicznych aktywności. To ledwie ich 3 rok po debiucie… JYP musi trochę zwolnić. Wystarczy, że JYP wzrosło do bycia #2, nie bądźcie tacy chciwi…

2. [+34, -4] Ale właśnie dopiero co widziałem/am ją w „Music Core”?

3. [+20, -6] Park Jin Young przepracował Wonder Girls ze swoją amerykańską chciwością, teraz przepracowuje TWICE z japońską…

4. [+17, -7] Hul, nie bądź chora

5. [+15, -1] Twice zawsze robi wiele rzeczy na raz; przygotowywanie się do następnego albumu w trakcie koreańskiej promocji, przygotowywanie się do koncertu w trakcie japońskiej… Zawsze coś robią.

6. [+12, -0] Tak ich grafik wyglądał całkiem słabo. Cały czas wydają japońskie single. Nigdy nie było tak źle z SNSD, ale TWICE ciągle wydają single, przygotowują się do koncertów… przynajmniej skupcie się na jednej rzeczy na raz. Jak mogą odpowiednio przygotować się do koncertu z takim grafikiem?

7. [+12, -3] Wiedzieliście, że wydały kolejny japoński album? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ JYP musi przystopować. Wiem, że chcą wykorzystać teraz ich sławę, ale niedobrze mi kiedy widzę ich grafik. Od razu po koreańskiej promocji wracają do Japonii.

8. [+8, -7] Nie sądzę żeby nawet mężczyźni wytrzymali z ich grafikiem. Wyobraźcie sobie jak te maleństwa wykonują całą tę pracę… JYP musi się obudzić jeśli nie chce skończyć znowu jak z WG i miss A!!! Te dzieciaki są ledwo 3 lata po debiucie!


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *