Najmłodsza członkini popularnego girlsbandu odważyła się uwierzyć w siebie w „King Of Masked Singer”

Ostatni odcinek MBC „King Of Masked Singer” ujawnił tożsamość „Endorphin Cruise”. Okazało się, że w postać wcieliła się maknae popularnej żeńskiej grupy, której wszystkie członkinie już pojawiły się w show!

„King Of Masked Singer” wyemitowano 29 kwietnia i zaprezentowano występy uczestników, którzy chcieli stać się osobą występującą na końcu. W pierwszej rundzie odbyła się bitwa pomiędzy „Safari” i „Endorphin Cruise”, duet wykonał piosenkę Sung Si Kyunga i IU„It’s You”. Ich łagodne i czyste głosy rozbrzmiały w studio i oczarowały publiczność.

 

Spoiler

Choć obie wywarły ogromne wrażenie, zwycięstwo należało do „Safari”, która przeszła do następnej rundy z głosowaniem 63 do 36.

„Endorphin Cruise” wykonała „Secret Garden” Lee Sang Euna i zdjęła maskę, ujawniając się jako najmłodsza członkini EXID, Jeonghwa. Wraz z jej pojawieniem się EXID stało się pierwszą żeńską grupą, której wszystkie członkinie były w programie.

Kiedy zapytano ją, czy inne członkinie udzieliły jej jakiejkolwiek porady, Jeonghwa odpowiedziała:

„Powiedziały mi, żebym robiła na scenie to, co chcę.”

 

Ujawniła także, że pracuje nad tworzeniem nowej muzyki. Powiedziała:

„Wymyśliłam dla siebie nowy pseudonim ‚PP’. Zwykle LE pracuje nad komponowaniem całej muzyki i pisaniem tekstów dla naszej grupy, ale ostatnio chciałam również podzielić się muzyką z mojego wnętrza. Zaczęłam pracować nad muzyką w stylu, który mi odpowiada.”

O tym, dlaczego zdecydowała się wystąpić w show, Jeonghwa wypowiedziała się:

„Mam nadzieję, że zobaczę tę transmisję, kiedy będzie emitowana. Mam dużo obaw o moją przemianę. Pojawienie się w ‚King Of Masked Singer’ było dla mnie wyzwaniem, ponieważ wymagało ode mnie stworzenia sceny tylko dla siebie, więc mam nadzieję, że później obejrzę siebie w programie, aby zobaczyć, jak odważna byłam.”

Po programie Jeonghwa włączyła swoje osobiste konto na Instagramie, aby opowiedzieć o swoich przeżyciach. Stwierdziła:

„Miałam okazję śpiewać jako ‚Endorphin Cruise’ w ‚King Of Masked Singer’! Pojawiłam się na scenie, wiedząc, że podjęcie tego nowego wyzwania wymagało ode mnie odwagi i uważam, że było to dla mnie cenne doświadczenie, ponieważ pomogło mi bardziej w siebie wierzyć. Z tym nowym doświadczeniem za moim pasem będę ciężko pracować, aby uwierzyć w siebie i pokazać tę nową stronę siebie w przyszłości! Dziękuję!”

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *