Stray Kids mówią o swojej pracy zespołowej, muzyce i nadziejach na przyszłość

Stray Kids zdobyło okładkę magazynu!

9-osobowy boysband został przedstawiony w majowym wydaniu magazynu mody The Star, gdzie prezentują odświeżające, beztroskie spojrzenia na zdjęciach i dzielą się swoimi przemyśleniami podczas wywiadu.

Na zdjęciach członkowie zespołu są ubrani w spodnie i bluzy sportowe, aby pokazać swoje indywidualne style hiphopowe. Grupa otrzymała na planie pochwałę od personelu za energiczne pozowanie do zdjęć pomimo długiej pracy.

W trakcie wywiadu członkowie Stray Kids opowiedzieli o ich debiucie, pracy zespołowej i muzyce. Zostali poproszeni o komentarz na temat uwagi, jaką otrzymali jako najnowszy boysband JYP Entertainment w 4 lata po GOT7. Zespół został nazwany pierwszym k-popowym artystą Billboardu, którego należy oczekiwać w 2018 roku i spodziewać się sprzedanych 3,5 tysiąca miejsc na debut showcase.

 

Ich lider Bang Chan powiedział:

„Tak naprawdę nadal nie czujemy, że zadebiutowaliśmy. Bardzo podoba mi się fakt, że dziewięcioro z nas, którzy trenowali razem zadebiutowało wspólnie i sądzi, że to dopiero początek.”

Lee Know dodał:

„Jesteśmy wdzięczni, że od samego początku otrzymujemy dużo miłości. Będziemy ciężko pracować, aby sprostać oczekiwaniom.”

Stray Kids rozmawiali także o muzyce, którą chcą tworzyć. Changbin wyjaśnił:

„Muzyka prawdziwa i szczera to naprawdę ‚nasza’ historia. Chcieliśmy porozmawiać o kryzysie tożsamości, z którym borykają się nasi rówieśnicy. Jeśli chodzi o debiutancki album, to zastanawialiśmy się, kiedy nie wiemy, kim naprawdę jesteśmy i jak nie czujemy się sobą, więc stworzyliśmy ‚I am NOT’ jako temat.”

Członkowie Stray Kids pracują nad tworzeniem ich własnej muzyki. Zapytany o opinie harmonii członków, Bang Chan odpowiedział:

„To ciekawe, że wszyscy mamy podobny gust. Nie podkreślam tylko mojej opinii, ponieważ jestem liderem, zawsze zadaję pytania i koordynuję opinie.”

 

Najmłodsza osoba ze Stray Kids, I.N dodał:

„Myślę, że opinie naszego zespołu są dobrze skoordynowane. Nawet jeśli mamy sprzeczne opinie, wszyscy rozmawiamy o tym tej samej nocy i rozwiązujemy to przed pójściem spać.”

Jeśli chodzi o grupę, która ma nadzieję zostać w przemyśle muzycznym, Hyunjin powiedział:

„Występy są bardzo zabawne i ekscytujące. Chcę zostać osobą i grupą, która będzie ciężej pracować w przyszłości.”

Changbin dodał:

„Miło jest być grupą, która ma dobre umiejętności i muzykę, ale chcę, żebyśmy stali się idolami, którzy mają dobry wpływ na opinię publiczną. Myślę, że ważne jest, aby tak się stało.”

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *