Kontrakty JBJ zakończyły się

Z kontraktami kończącymi się 30 kwietnia, JBJ opublikowało wiadomości do swoich fanów i udostępniło zdjęcia z ich wspólnie spędzonego czasu.

JBJ składa się z wyeliminowanych trainees z „Produce 101 Season 2”, o których wielu fanów wiedziało, że wspólnie będą idealni jako grupa projektowa. Fani nie tylko nazwali grupę JBJ (ze znaczeniem „Just Be Joyful”), ale także wykonali między innymi teasery, a ich pasja do wyimaginowanej grupy zyskała wiele uwagi w Internecie.

Następnie ogłoszono, że marzenia się spełniły, ponieważ Noh Tae Hyun, Kim Sang Gyun, Kim Yong Guk (Jin Longguo), Kwon Hyun Bin, Kenta i Kim Dong Han zadebiutują jako JBJ w październiku 2017 roku. Oryginalny członek Kim Tae Dong nie mógł brać w tym udziału w związku z konfliktem ze swoją wytwórnią.

Po 7 miesiącach wspólnej pracy, wydaniu dwóch udanych minialbumów oraz specjalnego deluxe albumu, wyruszeniu w trasę po Azji, odbyciu solowych koncertów, a nawet zdobyciu pierwszego miejsca w programie muzycznym, kontrakty JBJ zakończyły się 30 kwietnia.

W tym dniu członkowie napisali na Twitterze podziękowania do ich fanów Joyful. Oficjalny Twitter grupy udostępnił autografy członków, z których każdy zawiera wiadomość „Dziękuję, Joyful”.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *