Lizzy odchodzi z After School

1 maja oficjalnie ogłoszono, że Lizzy odchodzi z After School.

We własnoręcznie napisanym liście do fanów raperka napisała:

„Gdy wiosna przychodzi po zimie, piszę, aby poinformować was o rozpoczęciu drugiej części mojego życia.
Spodziewałam się, że pewnego dnia ukończę szkołę (odejdę z After School), ale chociaż jestem w moim dziewiątym roku bycia członkinią, to czuję, że moje odejście przyszło szybko. W 2009 roku byłam uczennicą liceum zanim zostałam przyjęta w centrum wystawowo-kongresowym w Busan. Przybyłam do Seulu i byłam trainee, stając się członkinią After School znaną pod pseudonimem „Lizzy” w marcu 2010 roku. Od tego czasu aktywnie działałam też w Orange Caramel i After School Blue.
Były to naprawdę radosne, szczęśliwe dni, które spędziłam z mnóstwem ludzi, tak jakby to był mój świat. Nawet, gdy patrzę wstecz, były to naprawdę piękne chwile mojego życia.
Chciałabym podziękować Pledis Entertainment i CEO Han Sung Soo, który wychował mnie jako Lizzy i zaprowadził mnie do miejsca w którym jestem. Nie zapomnę co dla mnie zrobiłeś i pozostanę ci na zawsze wdzięczna.
Do członkiń, które dzieliły ze mną chwile smutku i radości, dziękuję wam i bardzo was kocham. I nigdy nie będę w stanie zapomnieć momentów, które do tej pory dzieliłam z Play Girlz. Jestem naprawdę wdzięczna i kocham was. Tak bardzo jak pokazywaliście swoją nieskończoną miłość do mnie, postaram się poprawić i być lepszą. Jeszcze raz bardzo wam dziękuje i kocham was.”

Tego samego dnia Pledis Entertainment ogłosiło wygaśnięcie ekskluzywnego kontraktu z Lizzy na oficjalnym  fan cafe After School i ich oficjalnej stronie.

„Informujemy was, że nasz kontrakt z Lizzy wygasł 30 kwietnia 2018 roku. Przeprowadziliśmy znaczące rozmowy z Lizzy i po dyskusjach zgodziliśmy się zakończyć naszą współpracę z szacunkiem do jej zamiaru kontynuowania spełniania marzeń poprzez różne aktywności. 
Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować Lizzy, która z zaufaniem pracowała z nami przez długi czas. Chociaż skończyła się nasza współpraca, to będziemy wspierać przyszłość Lizzy, która będzie nie tylko piosenkarką, a będzie rozwijać się w różnych dziedzinach.” 

Pledis Entertainment również opublikował pożegnalny post na Twitterze, który zawierał kolaż zdjęć Lizzy podpisany słowami:

„Wspieramy Twoją przyszłość, która będzie świecić jeszcze jaśniej!”

Lizzy była członkinią After School przez osiem lat. Po tym jak została przyjęta przez Pledis Entertainment w 2009 roku, kiedy wciąż była uczennicą liceum. Przybyła wówczas do Seulu i została trainee. Spełniła swoje marzenie o debiucie w 2010 roku.

Lizzy była również członkinią popularnej podgrupy Orange Caramel. W skład unitu oprócz Lizzy wchodziły również Nana i Raina. Raperka promowała się też z specjalnym unitem After School Blue.

Po odejściu Lizzy, After School stało się czteroosobowym zespołem w którego skład wchodzą:  Raina, Nana, E-Young i Ga Eun.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *