Pledis Entertainment ujawnia plany dotyczące przyszłości Orange Caramel

Pledis Entertainment tłumaczy, co się stało z After School i sub-unitem Orange Caramel po odejściu Lizzy.

1 maja zostało potwierdzone, że Lizzy odchodzi z zespołu After School i agencji Pledis Entertainment. Wytwórnia tłumaczy, że kontrakt idolki wygasł z dniem 30 kwietnia 2018 roku.

After School stało się tym samym czteroosobową grupą, w której skład wchodzą: Raina, Nana, E-Young oraz Ga Eun. Według wczorajszych doniesień medialnych sub-unity zespołu: Orange Caramel i After School Blue — stały się nieaktywne.

2 maja Pledis Entertainment odniosło się do tych plotek i w wywiadzie dla OSEN podkreśliło, że nie wyklucza dalszej promocji Orange Caramel w przyszłości.

 

Członkinie aktualnie skupiają się na aktywnościach indywidualnych i realizacji swoich marzeń, jednakże Orange Caramel oficjalnie nie rozpadło się. Jeśli w przyszłości nadarzy się dogodna okazja chętnie wesprzemy dziewczyny i pomożemy im wydać i promować nowy album.


src; (1)

2 comments

  1. Suzzzi Reply

    A może by tak.comeback After School?ile jeszcze można czekać?
    Albo w lewo albo w prawo, agencja powinna się w końcu określić.

  2. Neytiri Reply

    Skoro nie wsparci OC przez tyle lat gdy wszystkie 3 były w wytwórni, to tym bardziej teraz wątpię że „nadarzy się dogodna okazja” ku temu. Szkoda, że zaprzepaścili AS i OC, ale teraz bardziej się martwię że historia się powtórzy z resztą ich zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *