Hyuk (VIXX) nabawił się kontuzji podczas fan meetingu w Japonii

Agencja Jellyfish Entertainment opublikowała na fan kafejce zespołu specjalne oświadczenie w sprawie Hyuka i jego staniu zdrowia.

„Witajcie!

Z tej strony Jellyfish Entertainment.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu fanów jest zaniepokojonych i zmartwionych dlatego postanowiliśmy opublikować to oświadczenie, w którym  sytuacji dotyczącej kontuzji członka Hyuk, które miało miejsce podczas japońskiego spotkania fanów VIXX dzisiaj (2 maja).

Hyuk doznał kontuzji podczas koncertu przez sprzęt sceniczny i został od razu przewieziony do szpitala. Otrzymał wstępną diagnozę i leczenie, aktualnie odpoczywa.

Ponieważ potrzeba więcej czasu na bardziej szczegółową diagnozę, najpierw pokrótce dzielimy się obecną sytuacją, więcej informacji na temat stanu Hyuka podamy jutro. Aby pomóc fanom zrozumieć sytuację, dodajemy również odnośnik do informacji przekazanych przez Jellyfish Japan.

Przepraszamy za zaniepokojenie tak wielu fanów, którzy martwią się przez uraz Hyuka.

Będziemy starać się was informować, o dalszym rozwoju sytuacji, najszybciej jak się da.”

Agencja opublikowała podobne oświadczenie poprzez Jellyfish Japan, zawierała też obietnicę o informowaniu o grafiku grupy poprzez ich oficjalną stronę.

Szczegóły wypadku nie zostały ujawnione; jednakże niektórzy fani mówią, że widzieli jak uderzyła go taśma confetti kiedy stał niedaleko wyrzutni, pojawiły się też informacje o tym, że spadł ze schodów.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Rossellinique Reply

    Mam nadzieję, że naprawdę nic mu nie jest. Zamiast pisać jakieś epopeje podaliby konkretne informacje!..ehh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *