Agencja Woo Jin Younga publikuje plany jego debiutu po odwołaniu grupy „MIXNINE”

Po odwołanym debiucie finałowej grupy z programu JTBC i YG Entertainment „MIXNINE”, finalista Woo Jin Young podejmie kroki , by zadebiutować, co zostało ogłoszone przez jego agencję.

7 maja Happyface Entertainment potwierdziło, że trainne z ich agencji odbędą fanmeeting „HNB For Fan Meeting” 22 maja. Stażyści znani są jako HNB (Happyface Next Boys). W ich skład wchodzą Woo Jin Young, Kim Hyun Soo, Park Woo Dam i wielu innych. Woo Jin Young to jeden z finalistów programu „MIXNINE”.

Fanmeeting będzie pierwszą okazją wszystkich stażystów HNB do pokazania swoich umiejętności. Poprzez spotkanie będą mieli okazję porozmawiać z fanami.

Dodatkowo wydarzenie będzie pierwszym fanmeetingiem z serii Happyface Entertainment o nazwie „For Fan”, w której fani wybierają członków pierwszego boy bandu HappyFace Entertainment. Happyface Entertainment będzie organizowało dwa eventy w miesiącu, takie jak fanmeetingi i koncerty, na których fani będą mogli głosować na członków, którzy mają zadebiutować.

Pierwszy fanmeeting HNB odbędzie się 22 maja o 17:00 czasu koreańskiego na Mpot Hall w Seulu.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    YG odwołali debiut a teraz nagle wszyscy debiutuja w swoicj agencjach… tak.się zastanawiam czy to nie był ich cel. Narobić szumu by gadali o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *