Eunjin odchodzi z DIA z powodu problemów zdrowotnych

Eunjin ogłosiła, że opuści DIA.

7 maja opublikowała własnoręcznie napisany list na fan café.

„Cześć, tu Eunjin. Czy wszyscy AID (fandom zespołu) mają się dobrze?

Po pierwsze chciałam przeprosić za napisanie tego, kiedy wy wszyscy czekacie na mnie tak długo. To będzie długi list, ale mam nadzieję, że zawiera on moją szczerość.

Szczerze mówiąc od ubiegłego roku stan mojego zdrowia był naprawdę zły. Były dni, kiedy wszystko było w porządku i były dni, kiedy nie mogłam wyjść z dormu przez cały dzień. W tamtym okresie członkinie były zawsze ze mną, aby trzymać mnie za rękę, więc byłam w stanie to przetrwać.

Ale kiedy stanęłam na scenie, trudno było pozbyć się niemocy i strachu. Dlatego czasami nie byłam w stanie pokazać najlepszej strony siebie i zamiast tego pokazywałam rozczarowującą stronę. Myślę, że musiało to być źródłem rozczarowania dla osób wspierających DIA. Jest późno, ale chciałam szczerze za to przeprosić.

Kontynuowałam leczenie, ale moje zdrowie wciąż nie jest najlepsze. To praca, którą chciałam wykonywać od długiego czasu i chcę to robić dobrze, jest to dla mnie cenne, ale myślę, że na ten moment dużo mi brakuje.

Od kiedy DIA przygotowują się do comebacku, myślałam, że wchodzę w drogę członkiniom i nie jestem w stanie im pomóc, więc podjęłam trudną decyzję, aby opuścić zespół.

Naprawdę myślałam o tym przez długi czas i to jest decyzja, do której doszłam po wielu przemyśleniach. Ponownie przepraszam , że sprawiłam tyle bólu. Mam nadzieję, że ludzie, których kocham i którzy kochają mnie, nie zostaną skrzywdzeni moją decyzją.

To moje ostatnie pożegnanie jako Eunjin z DIA, ale będę kibicować naszym członkiniom jako fan, który kocha DIA najbardziej i powrócę do mojego zwykłego życia jako Eunjin i będę dobrze żyła.

Jestem bardzo wdzięczna moim drogim członkiniom DIA, które pomagały mi i martwiły się o mnie, a także pocieszały mnie będąc przy mnie. Dziękuję też pracownikom agencji i AID. Kocham was.”


cr.: (1)

5 comments

 1. Suzzzi Reply

  Ok ma problemy zdrowotne( wyglada na depresje lub coś w ten deseń) to.niech.się leczy.
  Tylko dlatego.że ma ciężki okres w.życiu odchodzi z grupy na.zawsze. przecież z nia czy bez niej grupa będzie funkcjonować.
  Napisała by prawdę, nie chcę być w Dia, nie chcę narazie śpiewać. Chcę żyć zwyczajnym życiem zwyczajnego czlowieka.

  • vet Reply

   Depresja to choroba, która może się ciągnąć latami. Bardzo często jest to choroba śmiertelna i wyniszczająca. To nie jest „ciężki okres w życiu” a sytuacja z poważnymi konsekwencjami.

 2. Suzzzi Reply

  Ona jest młoda, piękna, zdrowa fizycznie. Ma milion powodów do życia.

  • vet Reply

   Ręce mi opadły. Ona jest chora i potrzebuje opieki psychiatry oraz leków a nie pocieszeń powodowanych wyrachowanym egoizmem i głupotą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *