Gwiazdy K-Dram, które pokochali fani z całego świata w kwietniu 2018

W kwietniu, na „Viki Top Celeb” pojawiły się nowe ulubione przez fanów gwiazdy. Jest to lista, która przedstawia najbardziej popularnych i najczęściej obserwowanych aktorów na Rakuten Viki w danym miesiącu.

Jin Se Yeon po raz pierwszy pojawiła się na „Viki Top Celeb„. Stało się tak za sprawą historycznej dramy „Grand Prince” , w której gra główną rolę.

Park Seo Joon również zadebiutował na liście, zajmując miejsce w rankingu po jego udziale w „Youn’s Kitchen 2„. Jego fanklub znacznie się powiększa. Podczas czekania na jego kolejną produkcję, możecie przypomnieć sobie jego znakomitą grę aktorską, oglądając sensacyjną dramę „Fight My Way„.

Jeśli chodzi o wschodzące gwiazdy w kwietniu bieżącego roku, to zdecydowanie jest to Kim Min Kyu, który wyrobił swoją markę, grając w takich dramach, jak obecnie emitowana „The Rich Son„, czy w jednej z najbardziej popularnych dram 2018 roku „Just Between Lovers„.

Jesteście ciekawi, kto zajął pierwsze miejsce w kwietniowym rankingu, a może chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do odwiedzania strony viki.com/celebrities, a także do obejrzenia filmu TUTAJ.

Pamiętajcie także, że komentując i obserwując profile gwiazd na stronie lub w aplikacji Viki, możecie zaprowadzić na sam szczyt listy waszych ulubionych aktorów, więc do dzieła!


cr.:(1)

2 comments

  1. Neytiri Reply

    W kwietniu to poznałam aktora Jung Hae-Ina dzięki dramie „Something in the rain/ Pretty Noona Who Buys Me Food” i absolutnie mnie zauroczył <3

  2. Jul Reply

    Park Shin Hye, chyba najbardziej irytująca mnie aktorka. Ledwie przebrnęłam przez Heritors przez jej „granie” tam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *