Kisu (24K) rozpoczyna służbę + zespół przedstawia nowego członka

24K opublikowało ogłoszenie z ważnymi informacjami dla fanów!

Kisu zaciągnie się do wojska, aby odbyć swoją obowiązkową służbę wojskową, a do zespołu zostanie dodany nowy członek.

„Dzisiejsze ogłoszenie dotyczy nadchodzących działań naszych członków.

Po pierwsze chcieliśmy ogłosić, że do składu 24K wejdzie nowy członek. Jego imię to Kiyong i będzie się on promował z zespołem przy nadchodzącym ósmym mini albumie. Kiyong bardzo ciężko się przygotowuje, aby dać nową energię jako świeża twarz w składzie, więc proszę powitajcie go jako jednego z nas.

Po drugie mamy przykre wieści. 

Kisu, który pracował bardzo ciężko jako członek i rodzina dla 24U, zaciągnie się do wojska. Zgodnie z koreańskim prawem wszyscy obywatele Korei (mężczyźni) muszą odbyć służbę wojskową w jego wieku. To była dla nas nieszczęśliwa wiadomość i wszyscy byliśmy zaskoczeni, ale Kisu zdecydował się wypełnić swoją służbę z należytą pilnością i odwagą.

Dobrą wiadomością dla fanów jest to, że Kisu weźmie udział przygotowaniach do naszego nadchodzącego projektu, który będzie jego solową piosenką stworzoną dla fanów (24U). Więc prosimy wspierajcie i słuchajcie jego samodzielnie stworzoną piosenkę specjalnie dla fanów. Jeśli chodzi o projekt Makestar, to wykona on swoje zobowiązania przed pójściem do wojska.

Piosenka promująca ósmy mini album zostanie przedstawiona po raz pierwszy podczas występu Dream Concert 2018, które odbędzie się na Sangam World Cup Stadium. Wydarzenie będzie miało miejsce 12 maja 2018 roku. Teledysk i album ukażą się na czas.

Na koniec aktywności związanych z premierą nowego albumu 24K i Choeun Entertainment wyruszą w kolejną trasę koncertową, aby być bliżej z fanami.

  • Lipiec: Nowa Zelandia, Australia
  • Sierpień: Europa, Ameryka Południow

Śledźcie oficjalne media społecznościowe 24K i fan cafe, aby być na bieżąco z dalszymi informacjami.

Dziękujemy za dołączenie do nas w związku z ogłoszeniami i czekajcie na nowe daty koncertów”.

Comeback 24K planowany jest na maj.


cr.: (1)

4 comments

  1. Ada Reply

    Proszę nie róbcie mi tego, proszę. Kisu, nie rób mi tego. Ja sobie nie poradzę bez ciebie, jesteś moim tlenem i wodą, które do życia są koniecznie potrzebne..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *