Nie żyje Kim Jae Geun – idol pierwszej generacji. Osierocił 6 letniego syna

Niedawno ujawniono, że Kim Jae Geun z nieaktywnej już grupy pierwszej generacji idoli – O2R zginął w wypadku samochodowym.

Według doniesień medialnych z 13 maja Kim Jae Geun jechał swoim samochodem przez Seo District w mieście Incheon 30 kwietnia, kiedy jego pojazd zderzył się z ciężarówką. Kierowca ciężarówki został ranny, Kim Jae Geun nie przeżył kolizji.

Policja nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie, próbują ustalić czy pojazd byłego idola był sprawny przed i podczas wypadku.

Żona Kim Jae Geuna zmarła 3 lata temu po komplikacjach związanych z ostrym zakażeniem krwi. Para miała jednego syna, chłopiec skończył w tym roku 6 lat.

 

Jedno za źródeł poinformowało:

“Chłopiec od 3 lat był wychowywany samotnie przez ojca. Teraz ma zająć się nim rodzina młodszego rodzeństwa byłego idola. Syn Kim Jae Geuna przyjął wiadomość o śmierci ojca spokojnie.”

Miał powiedzieć: „Jeśli zatęsknię za tatą, będę wspominał chwile kiedy razem dobrze się bawiliśmy.”

 

Kim Jae Geun urodził się w 1980 roku i zadebiutował w zespole O2R w 1999. Po rozpadzie grupy rozpoczął pracę jako tancerz. Po ślubie został kamerzystą i pracował dla stacji SBS, przy programie “Jagiya.”

 

 

 

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Kim Jae Geuna.


src: (1)

2 comments

  1. Somethink Reply

    O Matko… biedne dziecko 🙁 Jestem w strasznym szoku. Bardzo im współczuję [*]

  2. Suzzzi Reply

    Matko 6 letni chłopiec i już stracił rodziców.
    Oby rodzina się małym zajęła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *