PSY opuszcza YG Entertainment po 8 latach!

PSY postanowił rozstać się z YG Entertainment.

15 maja agencja poprzez oficjalne oświadczenie ujawniła:

„YG Entertainment i PSY zdecydowali się zakończyć swój kontrakt. Poprzez dogłębne dyskusje z PSY, YG Entertainment zdecydowało się uszanować jego decyzję o podjęciu się nowych wyzwań.

YG i PSY byli razem, we wspólnym, specjalnym zaufaniu przez osiem lat. Zapewnialiśmy nieskończone wsparcie energii PSY i pasji do muzyki, byliśmy też blisko gdy ‚Gangnam Style’ zyskało światową popularność.

Mimo końca kontraktu, bliskie relacje YG i PSY będzie trwać zawsze. Wspieramy nowy, świetny początek PSY i życzymy mu zdrowia i szczęścia. Chcemy wyrazić wdzięczność fanom, którzy do teraz kochali go jako artystę YG.”

PSY podpisał kontrakt z YG Entertainment i odnowił już raz kontrakt, który pozwolił mu spędzić z YG osiem lat.


cr.: (1)

4 comments

  • Kasiek Reply

   Tez tak ostatnio myślałam. Słabo im idzie coś. Mam nadzieje ze się pozbierają i papa YG zmieni swoje zarządzanie bo marnuje tylko czas i talenty swoich podopiecznych powinien ich bardziej promować i choć trochę mógłby ograniczyć swoją arogancję xd jestem i będę fanem YG ale na prawdę się martwię

 1. Hanaberia Reply

  Tam się naprawdę zaczyna źle dziać… YG było moją pierwszą poznaną wytwórnią. Na przestrzeni lat widać jak bardzo wszystko się pozmieniało. Na gorsze niestety.

 2. Mirai Reply

  Ich dochody w tym roku znacznie spadły. Big Bang poszło do wojska, a to oni byli kręgosłupem firmy. Poza tym na programie ‘MIXNINE’ stracili 7,5 mln $ [sam program był porażką, z oglądalnością na poziomie 0,6%. Stąd chyba wycofali się z debiutu promowanej tam grupy].
  Firma jest wprawdzie warta 498 milionów USD, ale w tym roku JYP zepchnęło ich na trzecie miejsce wśród wytwórni.
  Muszą bardziej promować artystów, np. tak jak teraz to robią z IKON. No i częściej wydawać płyty. BLACKPINK istnieją już 2 lata, a wydały ile? – 5 piosenek – to czysta kpina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *