Wschodząca gwiazda, Lee Seo Won oskarżony o molestowanie i zastraszanie celebrytki + konsekwencje

Kobieta (celebrytka) oskarżyła młodego aktora – Lee Seo Wona o molestowanie na tle seksualnym i grożenie jej bronią. Jego agencja odpowiada na zarzuty i przeprasza.

16 maja przedstawiciel seulskiej komendy policji na Gwangjin przyznał, że 8 kwietnia wpłynęło do nich oskarżenie przeciwko aktorowi Lee Seo Won. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo, po czym przekazali sprawę prokuraturze.

 

“Ofiarą jest kobieta, celebrytka. Sprawę przekazaliśmy prokuraturze okręgowej już na początku miesiąca.”

Według zeznań kobiety, dalej zwanej Panną A, upojony alkoholem Lee Seo Won próbował ją pocałować nawiązując kontakt fizyczny. Mimo iż jego zaloty zostały natychmiast odrzucone, Lee nadal narzucał się Pannie A. A zadzwoniła do swojego chłopaka prosząc o pomoc. To zdenerwowało Lee, który stał się agresywny i zaczął grozić Pannie A bronią.

 

Przedstawiciel policji potwierdził, że kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejscu zdarzenia Lee stawiał opór i był agresywny:

 

Lee Seo Won został zabrany na komisariat w celu przesłuchania. Znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Był agresywny i przeklinał..”

Po sprawdzeniu sytuacji agencja aktora, Blossom Entertainment postanowiła wydać oficjalne oświadczenie:

Witajcie, z tej strony Blossom Entertainment.

Chcielibyśmy szczerze wszystkich przeprosić za ostatnie upokarzające i nieprzyzwoite zachowanie aktora Lee Seo Wona.

Kiedy otrzymaliśmy pierwszy sygnał z mediów nie wiedzieliśmy jeszcze o zaistniałej sytuacji, dlatego nie potrafiliśmy skomentować tego incydentu. Natychmiast spotkaliśmy się z Lee Seo Wonem, aby ustalić co się wydarzyło. Aktualnie możemy potwierdzić, że incydent miał miejsce podczas prywatnego spotkania w gronie znajomych. Prawdą jest także, że aktor znajdował się pod wpływem alkoholu.

Nie mamy zamiaru go tłumaczyć i usprawiedliwiać. Chylimy głowy przed wszystkimi, którzy ucierpieli w szczerych przeprosinach.

Aktor Lee Seo Won zrozumiał swój błąd i głęboko to przeżywa. Ma zamiar przemyśleć swoje nieprzyzwoite zachowanie.

Jeszcze raz przepraszamy. Zamierzamy brać czynny udział w śledztwie.

Lee Seo Won  to wschodząca gwiazda wśród aktorów. Pojawił się w dramach takich jak: “Uncontrollably Fond,” “Hospital Ship” czy “The Liar and His Lover.” Miał także wystąpić w nadchodzącej dramie “About Time” jednak został już zastąpiony przez Kim Dong-juna. Ustąpił także ze stanowiska MC w programie “Music Bank.”

 

Jego agencja dodaje, że nie zamierza zrywać kontraktu.

 


src: (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *