BTS mówi o „Fake Love”, piosence dla fanów i comebacku z „Love Yoursef: Tear”

BTS dręczyło fanów i podnosiło oczekiwania odnośnie ich nadchodzącego albumu „Love Yourself: Tear” podczas special comeback show na V Live 18 maja. Pomimo zapełnionego harmonogramu w Los Angeles, BTS poświęciło czas, aby połączyć się z fanami i podzielić się historiami z przygotowań do comebacku w specjalnej transmisji.

Członkowie najpierw wyrazili wdzięczność dla lidera RM za stanie się kluczową osobą w zapewnieniu, że stworzyli album, z którego mogliby być dumni. Stwierdzili:

„RM uczestniczył w całym procesie tworzenia albumu. Widzieliśmy nawet, że spędził całą noc na pisaniu tekstów dla V. Był bardzo podekscytowany i mówił do siebie: ‚Jestem pewny, że V to polubi’.”

 

 

BTS następnie zaczęło rozmawiać o ich tytułowym utworze „Fake Love”. Kiedy poproszono ich o opisanie piosenki, Jimin wyjaśnił:

„Mówiąc wprost, jeśli ‚Blood Sweat & Tears’ było wyrazem żałosnego smutku, to ‚Fake Love’ jeszcze boleśniej wykręca tę emocję.”

RM zgodził się i stwierdził:

„To świetne wytłumaczenie. To kontynuacja tego smutku, ale z niewielką różnicą.”

 

Członkowie podzielili się także reakcją na nowy, tytułowy utwór. Jimin powiedział:

„Zwykle nie chwalę naszych własnych utworów, ale ta piosenka jest naprawdę dobra.”

Suga dodał:

„Szczerze mówiąc, zwykle jesteśmy niepewni, kiedy słyszymy tytułowe piosenki, ponieważ bardzo martwimy się o nasze comebacki, ale nie czuliśmy tego w tej piosence. Gdy tylko ją usłyszeliśmy, wszyscy powiedzieliśmy: ‚To jest to, to jest dobre’.”

 

Zapytani, jakim członkiem ekscytują się w tym albumie, członkowie wybrali Jina i V, tłumacząc:

„Myślę, że ludzie powinni mieć oko na Jina, ponieważ ma on wiele ważnych części.”

J-Hope dodał:

„Jin naprawdę jest główną postacią w tym comebacku.”

 

 

BTS rozmawiało także o specjalnym utworze z albumu, poświęconym ich fanom, który jest zatytułowany „Magic Shop”. Jimin powiedział:

„Jungkook uczestniczył w produkcji ‚Magic Shop’ i naprawdę ciężko nad tym pracował. Jestem naprawdę podekscytowany tym, że ludzie to usłyszą.”

Jungkook pokazał przywiązanie to tego utworu, wyjaśniając:

„Ponieważ jest to piosenka dedykowana naszym fanom, nie czułem się jakbym pracował, kiedy produkowaliśmy ten utwór. Myślałem tylko o naszej miłości do ARMYs.”

V dodał:

„Piosenka opiera się na czymś, co powiedział RM na koncercie. Mam nadzieję, że nasi fani będą podekscytowani usłyszeniem tego.”

 

Na koniec BTS podzieliło się swoimi myślami dotyczącymi nadchodzącego comebacku. RM wyraził swoje podekscytowanie, mówiąc:

„Wreszcie nadszedł ten dzień. Nie pozostało wiele czasu do naszego pierwszego występu. Zastanawialiśmy się, kiedy nadejdzie ten dzień, i nareszcie tu jest.”

J-Hope stwierdził:

„Kłamstwem byłoby mówić, że nie odczuwamy żadnej presji, ale jesteśmy pewni tego, co mamy. Nasza pewność siebie przychodzi z miłością, jaką otrzymujemy od ARMYs. To świetny album, więc mam nadzieję, że ludzie są podekscytowani.”

 

BTS zrobiło swój długo oczekiwany comeback z „Love Yourself: Tear” 18 maja, a comeback stage zatrzyma na 20 maja na Billboard Music Awards.

 


cr: (1)

3 comments

  1. Kim YeongRin Reply

    ‚V’ czytasz jako ‚Wi’. ‚Wej’ było dopasowane pod beat w ‚No more dream’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *