Chansung (2PM) mówi o przyjaźni z pozostałymi członkami zespołu i przygotowaniach do występu w musicalu

Chansung (2PM) udzielił wywiadu na temat jego roli w musicalu „Smoke”.

Chansung zadebiutował jako aktor w 2006 roku, kiedy to wystąpił w sitcomie „Unstoppable High Kick” i później zadebiutował jako członek 2PM, w 2008 roku.

Mówiąc o jego pierwszych latach idol stwierdził:

„Nie miałem marzeń podczas moich lat szkolnych. Nie wiedziałem co napisać, jako moją wymarzoną pracę. Nigdy o tym nie myślałem, więc jeśli mój przyjaciel siedzący naprzeciwko mnie napisał doktora albo prezydenta, skopiowałem to. Przeszedłem podczas programu „Superstar Survival”, ale zostałem szybko wyeliminowany i stałem się trainee JYP. Poszedłem na przesłuchanie do „Unstoppable High Kick”, aby spróbować aktorstwa, ale również nie miałem konkretnych pomysłów na działanie. Nie było też nic specjalnego w moim aktorstwie. Czytałem scenariusz, aby znaleźć emocje i wtedy zacząłem brać z tego przyjemność po tym, jak otrzymałem lekcje od nauczyciela aktorstwa.”

Chansung również rozmawiał na temat pozostałych członków 2PM i zdradził, że Nichkhun  przyszedł, aby zobaczyć musical.

„Proces przygotowań do „Smoke” był skomplikowany, ale zabawny. Próbowałem ogarnąć to na własną rękę. Były czasy, kiedy było to trudne podczas promocji z 2PM, ale jestem w stanie znieść trudności fizyczne. W naszym najbardziej pracowitym momencie, nie kładłem się spać przez około miesiąc. Jeśli nie jest to zbyt trudne fizycznie, mogę to znieść.”

„Jest to najtrudniejsze, jeśli jesteś w złych stosunkach z kimś z kim pracujesz. Na szczęście wszyscy członkowie mają ze sobą dobre relacje, więc to się nigdy nie stało. Jeśli jedna osoba mówi, że powinniśmy później porozmawiać, pozostała piątka się denerwuje i zastanawia, czy zrobiliśmy coś złego. Jeśli ktoś coś powiedział, to uznajemy i akceptujemy to, a także analizujemy to poprzez rozmowę.”

Taecyeon i Jun.K obecnie odbywają swoją służbę wojskową. O swoim własnym poborze najmłodszy członek 2PM powiedział:

„Będąc szczerym nie planowałem dokładnego terminu. Nie sądzę, że będę w stanie aktywnie promować się indywidualnie, jeśli nie zrobię tego teraz, więc jest teraz czas na promocję ponieważ będę musiał promować się jako członek 2PM po powrocie z wojska. Ale zamiast myśleć o tym jak wiele muszę zrobić, traktuję to jako wyzwanie, aby zobaczyć jak daleko mogę zajść. Chcę dalej pracować w tej dziedzinie. Aby to zrobić muszę mieć tak wiele pasji, ale nie jest łatwo to zatrzymać. Zastanawiam się, czy marzę o wielkim śnie, ale chcę wykonywać nadal tą pracę nawet kiedy jestem stary.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *