Jungkook (BTS) będzie następnym członkiem, który wyda swój mixtape

Jungkook (BTS) zadeklarował, że będzie następnym członkiem zespołu, który wyda swój mixtape.

W ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Buzzfeed  członkowie grupy bawili się ze szczeniaczkami podczas odpowiadania na pytania fanów. Siedmiu mężczyzn nie było w stanie ukryć swojej radości z powodu uroczego widoku i RM położył rękę na swojej klatce piersiowej, gdy wykrzyknął:

„Atak serca!”

BTS odpowiadało na pytania w języku koreańskim i angielskim. Kiedy zapytano ich o to, co chcą, aby ludzie myśleli o ich zespole za sto lat od teraz, członkowie powiedzieli, że chcą być zapamiętani jako legendy.

Jedno z pytań dotyczyło tego, co kochają w sobie. V odpowiedział, że styl, Jungkook, że jest to jego pasja, a Suga nie mogąc oderwać oczu od zwierzątek stwierdził, że lubi szczeniaczki. Kiedy Jin powiedział, że najbardziej kocha swoją przystojną twarz, pozostali członkowie zamilkli.

BTS rozmawiali na temat swoich ulubionych piosenek na nowym albumie, a także jak wymyślają motywy do swoich albumów i teledysków. J-Hope powiedział o jego najnowszym mixtape „Hope World” i wtedy Jungkook wskazał na siebie i stwierdził:

„Następny mixtape. JK. Chodźmy!”

Jak dotąd trzech członków BTS wydało własne mixtape. Byli to RM, Suga i J-Hope.


cr.: (1)

4 comments

 1. Jul Reply

  no nie… myślałam, że chociaż tu nie będzie tego artykułu, który nie podaje żadnych potwierdzonych informacji, a jedynie rzucone słowa, które mogły być równie dobrze wypowiedziane dla żartu, tudzież jako luźne „życzenie” (tym bardziej, że chłopaki się przy tym śmieli i raczej nikt nie wziął jego słów na poważnie). zawiodłam się :/

 2. Mirai Reply

  Skąd to zdziwienie? Przecież to jest strona z tłumaczeniami, a nie z autorskimi artykułami. Masz podane źródło, na którym opierała się tłumaczka. Kliknij ” cr.: (1)” nad twoim komentarzem i sprawdź.

  • Jul Reply

   i co z tego? to znaczy, że autorzy hallyu muszą tłumaczyć wszystkie artykuły jak leci po kolei, nie mogą wybierać wśród wartych przetłumaczenia newsów, a zwykłych pierdół? zdziwiona jestem, bo ten blog był dla mnie zawsze na wyższym poziomie od innego polskiego bloga na temat kpopu. tam bardzo często pojawiają się nic nie znaczące posty, tutaj nie, a autorzy mają też inne źródła, niż żenujący allkpop i soompi. wiem, co to jest „cr” i zawsze je sprawdzam. jak widać pomyliłam się i tutaj też tłumaczy się shit posty, z niczym innym jak nadinterpretacją luźno rzuconych słów. szkoda.

 3. Mirai Reply

  „24.05. – Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, Jungkook potwierdził, że przymierza się do wydania swojego mixtape’u. ” – czyli może jednak nie piszemy pierdół?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *