SHINee mówią o swojej miłości do fanów

SHINee ostatnio uczestniczyli w sesji zdjęciowej i udzielili wywiadu magazynowi modowemu „Marie Claire”.

Ich nowy album ukaże się jeszcze w tym miesiącu. W związku z tym członkowie wyrazili swoje przemyślenia dotyczące nadchodzącego projektu muzycznego, a także ujawnili swoje emocje związane z nadchodzącą dziesiątą rocznicą debiutu. twierdzili:

„Planujemy wydać album w zupełnie inny sposób, niż dotychczas. Nie tylko to, ale wypełnimy ten album piosenkami, które odzwierciedlają to kim jesteśmy jako zespół i mogą być natychmiastowo rozpoznane, że są piosenkami SHINee.”

Członkowie SHINee wyrazili swoją miłość do Shawoli słowami:

„Przygotowując nasz nowy album, nasza wdzięczność wobec  fanów  stawała się tylko coraz większa i pełniejsza, gdyż byli z nami od dłuższego czasu. Zawsze robimy co najlepsze, kiedy tworzymy nowy album, ale przy tym albumie w szczególności, bo wszystkie nasze serca się zjednoczyły i czują się w taki sam sposób. To jest to, co jest w naszych umysłach, kiedy przygotowujemy się, aby stanąć ponownie na scenie.”

Szósty studyjny album SHINee zostanie wydany w trzech osobnych terminach 28 maja, 11 czerwca i 25 czerwca. Członkowie zespołu spotkają się z fanami na fan meetingu, który odbędzie się 27 maja w celu wspólnego świętowania 10. rocznicy zespołu.


cr.: (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *