„Fake Love” to oficjalnie drugi teledysk z największą ilością wyświetleń w ciągu 24 godzin w historii YouTube

Najnowsze MV BTS zdobyło prawie rekordową liczbę wyświetleń w ciągu 24 godzin!

24 godziny po opublikowaniu na serwisie YouTube teledysk zdołał uzbierać 40,961,289 wyświetleń na YouTube!

 

Jest to oczywiście rekord dla k-popu.

Fake Love” stało się też drugim teledyskiem na YouTube z największą ilością wyświetleń (rekord wciąż należy do Taylor Swift – 43,2 mln).

Gratulacje dla BTS!

 

 

7 comments

 1. * Reply

  W mojej opinii to MV jest dosyć…. słabe. Oczekiwałam czegoś więcej, pomimo tego że BTS nie słucham. Album całkowicie mnie zawiódł.

 2. Ursk Reply

  Ja wręcz przeciwnie uważam, że mv jest naprawdę dobre, trochę w klimatach BS&T i z niezłą, wpadającą w ucho melodią. Ogólnie cały album automatycznie trafił na moją playlistę, a „The Truth Untold” mogę słuchać cały dzień ♥

 3. Hanaberia Reply

  Dla mnie mv do Fake Love to wizualne cudo, piękne połączenie pasteli z mrocznymi kolorami, choreografia jest obłędna – nie mogę doczekać się, żeby zobaczyć ich występ na żywo. Tekst i znaczenie również ma przesłanie. Co do samej piosenki – jest spoko, ale nie jest to moja ulubiona piosenka i szczerze mówiąc – trochę się zawiodłam. Liczyłam na coś większego, jakieś ‚bum’, ale jest w porządku. Może po którymś przesłuchaniu bardziej wpadnie mi w ucho 🙂 I przede wszystkim cieszę się, że jest sporo osób, które mają podobne zdanie i rozumieją to, że będąc fanem jakiegoś zespołu nie obowiązuje zasada, że MUSISZ lubić wszystko, co wydadzą twoi idole. Ten album niezbyt trafia w moje gusta, nie jest to ich najlepszy comeback, ale wspieram ich dalej, bo naprawdę ciężko nad nim pracowali. I mam nadzieję, że dadzą udany występ na bbma c:

  • 아이즈원 Reply

   nie jestem army, ale błagam cie, oni już pobili rekord fake love z idol i wątpię, by ariana wbiła chociaż 30m w 24h

  • 아이즈원 Reply

   dobra, zwracam honor, myślałem, że ma mniej lmao. ciekawe, czy jej się uda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *