[NB] Koreańscy internauci komentują Royal Weeding

K-netz komentują ślub księcia Harrego z Megan.

 

Artykuł: Książę Harry i amerykańska aktorka Markle otrzymali błogosławieństwo całego świata

 

Źródło: Yonhap News via Nate

 

1. [+440, -13] Świat się naprawdę zmienia… Książę żeniący się za starszą, amerykańską rozwódką? Kiedyś to by było nie do pomyślenia.

2. [+395, -14] Cóż, tron i tak nigdy nie będzie należał do niego ㅋㅋ Zostanie przekazany rodzinie Williama.. Królowa zdaje sobie z tego świetnie sprawę, dlatego pozwoliła mu na ślub ze starszą, rozwiedzioną kobietą o mieszanych korzeniach.

3. [+37, -6] To obrazuje jak bardzo myślenie ludzi się zmienia! Rodzina Królewska jest przecież bardzo konserwatywna, a mimo to zaakceptowali rozwiedzioną Amerykankę, zupełnie innej rasy.

 1. [+21, -2] GRATULACJE! ^^ Czy tylko dla mnie to zaskakujące, że Książę Harry jest dopiero 6 w sukcesji do tronu… Po Karolu odziedziczy go najstarszy syn, William, a po Williamie jego własne dzieci: syn – córka – syn, na końcu Harry.

 2. [+20, -0] Nie nazwałabym tego historią o Kopciuszku… Dla mnie ani ten książę, ani ta „księżniczka” nie mają żadnej władzy.

 3. [+16, -3] Ma coś z Middleton

 4. [+14, -5] Tak, to świetnie, że świat się zmienia! To byłoby okrutne, gdyby w XXI wieku nadal dobierano ludzi, patrząc z jakich rodzin pochodzą. Wiem, że rodzina królewska jest dumą wielu Anglików, mimo to uważam, że królestwa są przereklamowane i nie powinny istnieć w naszych czasach. Dobrze, że nie są aż tak konserwatywni, żeby dyskryminować ludzi ze względu na ich pochodzenie, kolor skóry czy korzenie. Wydaje mi się, że to ich obowiązek, żeby w dzisiejszych czasach pokazywać elastyczność i otwartość na inne kultury i obyczaje.

 5. [+11, -4] Trochę jak nowoczesna, poprawna politycznie historia o Kopciuszku, z czarną matką w tle.

 6. [+10, -0] Jaki ojciec taki syn. Jego ojciec też poślubił starszą rozwódkę.

 7. [+8, -0] Dziwne są ich zasady przekazywania tronu. Biedny Harry z 3 miejsca został zepchnięty na 6, przez dzieci własnego brata ㅋㅋ Ale dla niego to pewnie bez znaczenia ~

11. [+7, -1] Jest bardzo utalentowana! ㅋㅋㅋ Tak wiele osób na świecie nie może w ogóle dotrzeć do ołtarza. Ona przetrwała całą tę presję, musiała się sporo nasłuchać, bo jest starsza, bo jest rozwiedziona, bo jest mieszanej krwi. Ale udało się, wyszła za prawdziwego księcia ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Jest kilka pięknych historii rodem z baśni w prawdziwym życiu, ale to musi być Ci przeznaczone… Niesamowite!

12. [+6, -9] Ludzie, wypominacie jej ten rozwód jakby to było jakieś przestępstwo… Czy rozwiedzeni nie mają prawa ponownie wziąć ślubu? Nie mogę już patrzeć na te zacofane i okrutne komentarze koreańskiego społeczeństwa. BEZ ODBIORU.

5 comments

 1. chrc Reply

  „Świat się zmienia” a czasem mam wrazenie ze Korea nadal stoi w miejscu

 2. Excuse me? Reply

  Zgadzam się Korea niby jest do przodu z technologią,ale jeżeli chodzi o nowoczesne myślenie to są daleko w 19 wieku…Koreańscy ludzie mają bardzo dziwne konserwatywbe myślenie,a do tego są wrednymi osobami sądząc po komentarzach z tego posta jak też z innych.Bardzo dużo rzeczy jest takich ,których nie akceptują jako jedyni na świecie.Wiem ,że Azjatyckie myślenie i kultura jest inna od Europejskiej ,ale to ich nie usprawiedliwia ,aby obrażać Megan i mówić ,że jest rozwódką i mieszanką..

 3. Kasiek Reply

  No powiem wam ze są gorsi za granica bardzo zamknięci w sobie i trzymają się tylko z sobą no chyba ze cię polubią to wtedy traktują cie jako członka rodziny.
  Mieszkam w Londynie i tutaj jest ich całkiem sporo i powiem wam ze są bardzo aroganccy

 4. PusseyLevelSix Reply

  Te wszystkie „szalone” azjatyckie kraje są fajne tylko na pierwszy rzut oka, ale jak się wgłębić, to prawie każdy jest rasistowski i dyskryminują każdego kto nie jest z podręcznika „wzorowy obywatel”.

  Kiedyś jarałem się Azją, ale im dłużej śledzę co tam się dzieje, tym to jaranie mi przechodzi.
  Polecam Gonciarza z Japonii i Weronikę z Chin. Jest tez wiele fajny zagranicznych vlogerów.

  Mi nawet nie przyszło do głowy to co jest w tych komentarzach.

 5. ... Reply

  Ludzie w Korei naprawdę myślą że im zależy na tym tronie Prawda jest taka że to tylko przykry obowiązek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *