„The Show” wprowadza nowy system głosowania dla fanów k-popu z zagranicy

MTV “The Show” będzie pierwszym programem muzycznym, który wprowadzi głosowanie dla fanów z zagranicy! Już wkrótce, będziemy mogli głosować na ulubionych idoli i pomagać im w drodze po zwycięstwo!

22 maja przedstawiciel „The Show” zdradził, że program ma nowych prowadzących: Jeno (NCT), Yeeun (CLC) oraz i Kim YongGuka. Producenci wprowadzają także nowe segmenty, aby fani mogli być jeszcze bliżej idoli, a także głosowanie na żywo dla fanów z całego świata poprzez specjalną aplikację!

Pojawiły się klipy z artystami, którzy „rozmawiają” z fanami w cztery oczy, urywki pokazujące idoli poza sceną i inne atrakcje.

W głosowaniu na zwycięzcę odcinka będą mogli brać udział fani z całego świata. The Show” jest pierwszym koreańskim programem muzycznym, który wprowadzi system globalnego głosowania na żywo. Korzystając z aplikacji Star Pass, międzynarodowi fani mają możliwość oddawania głosów w każdy wtorek od godziny 18.35 do 19:30 (czasu koreańskiego).

Wcześniejsze głosowanie rozpoczyna się w piątki o godzinie 20:00 i trwa do poniedziałku do godziny 14:00. Zwycięzca „The Show Choice” zostanie ujawniony na ekranie na Times Square w samym centrum Nowym Jorku w każdy piątek.

Przedstawiciele programu skomentowali:

Dajemy możliwość wzięcia udziału w głosowaniu fanom z całego świata. Tym samym chcemy odzwierciedlić popularność koreańskiej muzyki rozrywkowej na całym świecie. To już globalny trend.

Pierwszy odcinek „The Show” w nowym formacie został wyemitowany dzisiaj, 22 maja 2018 roku. Odcinki można oglądać w każdy wtorek, o godzinie 18:30 czasu koreańskiego na kanale SBS MTV.


Src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *