BTS dzielą się swoimi przeżyciami z Billboard Music Awards 2018

BTS powiedzieli, co myślą o ich udziale w gali Billboard Music Awards 2018!

22 maja w programie “News Desk” pokazano ekskluzywny wywiad z BTS nagrany po ich występie na BBMA 2018. Podczas gali zespół wystąpił po raz pierwszy z ich nową piosenką „Fake Love”.

Podczas rozmowy o swoich doświadczeniach Jimin powiedział:

„Myślę, że wszyscy także byliśmy bardzo zaskoczeni. Nie byliśmy pewni, czy mogliśmy tam siedzieć i wszystko było po prostu bardzo fascynujące”.

BTS również zyskali uwagę tym, że nie pojawili się na przyjęciu po gali i zamiast tego woleli spotkać się z fanami. Wyrażając wdzięczność wobec fanów RM wyjaśnił:

„Czuję największą dumę z faktu, że (nasi fani) szczerze rozumieją nasze teksty i rzeczy, które mówimy nawet, jeśli śpiewamy po koreańsku. Ponieważ jest to wiek nowych mediów, tłumaczą nasze komentarze i teksty”.

Częsta komunikacja zespołu z fanami wraz z ich wyjątkową muzykalnością i występami zostały nazwane czynnikami, które przyczyniły się do ich ogromnego sukcesu. Odnośnie ich wielkiej popularności RM powiedział:

„Myślę, że największą zaletą jest to, że zostajemy szczerzy wobec siebie. Pracujemy ciężko, kiedy tworzymy muzykę. Skupiamy się na naszych występach i staramy się upewnić, że nie zaniedbujemy komunikacji z naszymi fanami”.

BTS zakończyli wywiad mówiąc o swoim marzeniu zorganizowania trasy koncertowej po stadionach. Suga stwierdził:

„Czuję, że szansa na to szybko zbliża się do nas. To jest tak blisko, że wydaje się, że będziemy w stanie to zrobić w krótkim czasie. Wygląda na to, że nasze marzenia się spełniają.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *