Kryminalna przeszłość MoonMoona ujawniona! Jego agencja zrywa kontrakt

25 maja zostało ujawnione, że piosenkarz MoonMoon znajduje się pod nadzorem kuratora. Wcześniej otrzymał wyrok za nagrywanie kobiety w publicznej toalecie. 

Według źródeł medialnych MoonMoon został przyłapany na nagrywaniu kobiety z ukrycia w publicznej toalecie na stacji metra Gangnam w sierpniu 2016 roku. Ofiara zgłosiła incydent na policję. Piosenkarz przyznał się do części z zarzucanych mu win w trakcie przesłuchania. Otrzymał wyrok w zawieszeniu na 2 lata.

Kiedy prawda ujrzała światło dzienne jego agencja House of Music anulowała wszystkie nadchodzące aktywności i zerwała współpracę.  MoonMoon podpisał kontrakt w listopadzie 2017 roku, ukrywając swoją kryminalną przeszłość.

 

W oficjalnym oświadczeniu agencji czytamy:

 

Witajcie, z tej strony House of Music.

Jest nam bardzo przykro, że wielu z Was poczuło się zaskoczonych i rozczarowanych tak negatywnymi doniesieniami o artyście MoonMoonie z 25 maja. 

Incydent ten miał miejsce zanim podpisaliśmy z nim kontrakt. Informacje o jego kryminalnej przeszłości zostały przed nami zatajone. Jak tylko potwierdziliśmy te informacje u wiarygodnych źródeł natychmiast zerwaliśmy kontrakt i anulowaliśmy wszystkie aktywności promocyjne.

Zdecydowaliśmy się zerwać współpracę na podstawie własnych osądów. Według nas jego postępowanie było niemoralne i miało negatywny wpływ na całą społeczność. Niestety nadużył też naszego zaufania. 

Jeszcze raz bardzo przepraszamy za dostarczenie Wam zmartwień. 

 

 

MoonMoon zadebiutował w lipcu 2016 roku z piosenką “Moon, Moon.”


rc (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *