SHINee dziękują swoim fanom w dziesiątą rocznicę debiutu

SHINee rozpoczęło 10 rocznicę debiutu od podziękowania fanom na wiele sposobów!

25 maja, w rocznicę debiutu, grupa opublikowała różne wiadomości, jedną z nich wyświetlono nawet na SMTOWN Coex Artium.

Wiadomość ta brzmiała:

„Jesteśmy wdzięczni, że spędziliśmy tak wiele czasu w pierwszej części naszego życia, z wami wszystkimi. Dziękujemy, że zawsze wierzycie w nas i idziecie z nami tą drogą. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami jest tak szczęśliwy i drogocenny, jak dla nas. Dziękujemy wam. Nie zapomnimy, że te chwile są najcenniejsze i pójdziemy naprzód z siłą. Jesteśmy zawsze wdzięczni. Ponieważ będziecie rozjaśniać ścieżkę, po której pójdziemy, będziemy kontynuować bez zatrzymywania się. Dziękujemy wam zawsze, SHINee world. Kochamy was”.

Key udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z Lee Soo Manem i pozostałymi członkami grupy świętującymi 10 rocznicę debiutu. Na oficjalnym Instagramie SHINee również pojawiła się wiadomość z podziękowaniami dla fanów.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni, że wszyscy byliście przy nas do tego cennego momentu. Kochamy was”.

View this post on Instagram

#10thanniversary #shinee #smt #wishyouwerehere

A post shared by SHINee KEY (@bumkeyk) on

Czterech członków napisało osobiste listy do fanów, które zostały opublikowane na oficjalnej stronie zespołu.

Onew napisał:

„Cześć, dotarliśmy do naszej dziesiątej rocznicy. Zacząłem, kiedy miałem 20 lat, ale teraz czas przeminął i stałem się trzydziestolatkiem. Czas spędzony z wami tworzy cenne wspomnienia i mam nadzieję, że czas, który spędzimy razem w przyszłości stworzy jeszcze nawet cenniejsze wspomnienia. Dziękuje wam za czuwanie nad nami i kochanie nas. Proszę dalej troszczcie się o nas”.

Słowa Key brzmiały:

„Mam wiele do powiedzenia, ale komunikujmy się podczas naszych fan meetingów! SHINee zapamięta naszą drogę! 10 rocznica! Kocham was”.

W liście Minho możemy przeczytać:

„SHINee World!! Moi, nasi Shawole~~ Wszyscy ~~ Czas mija tak szybko, to właśnie nasza dziesiąta rocznica. Spotkaliśmy się 25 maja 2008 roku, a teraz jest 25 maja 2018. Mieliśmy wiele wspomnień, zarówno szczęśliwych i smutnych przez ostatnie 10 lat. Nie mogę myśleć, aby powiedzieć coś innego, niż szczerze „Dziękuje bardzo”. Więc naprawdę dziękuje wam tak bardzo. Od teraz spędzajmy nasz czas jeszcze bardziej szczęśliwie, tworząc radosne wspomnienia aż do łez. Na pewno! Brak mi na wiele sposobów, ale pokaże wam lepszą, bardziej pozytywną i wyrafinowaną wersję siebie! Zawsze będę z wami Shawole ~ Proszę zostańcie po stronie SHINee ~~ Dziękuję wam i kocham bardzo was wszystkich.”

Taemin napisał:

„Wszyscy! Cześć, tu Taemin. Jakoś minęło 10 lat podczas których szaleńczo pędziliśmy do przodu. Zawsze w przeszłości wyobrażałem sobie ten dzień; czas leci tak szybko. Zastanawiam się jak wszyscy się czujecie… Myślę, że wszyscy czujecie te niewytłumaczalne emocje, tak jak ja, prawda? Zawsze mówiłem słowa „dla was wszystkich” tak, jakby to był nawyk, ale czuję, że zawsze zależę od was i polegam na was. Więc chcę szczerze powiedzieć „Od teraz jeszcze bardziej będę zależeć i polegać na was”, haha. Zawsze byłem wdzięczny i szczęśliwy. Proszę dalej uważajcie na moje braki w przyszłości. Bardzo was kocham.”


cr.: (1)

3 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *