[Komentarze] Organizacje praw zwierząt domagają się usunięcia ‚Food Diary’ z telewizji

Artykuł[Oficjalne oświadczenie] Organizacje zajmujące się ochroną praw zwierząt: „Żądamy ściągnięcia ‚Food Diary’ z anteny jak najszybciej!”

Źródło: Sports Donga via Nate

 

 

 1. [+842, -53] Ktokolwiek napisał i wyreżyserował ten program jest &$(@#!*$… 

 2. [+836, -42] Najpierw nazywają te zwierzaki uroczymi imionami, wychowują jak zwierzątka domowe, żeby potem je … zjeść…?

 3. [+674, -39] Organizacje praw zwierząt nie wciskają tutaj ludziom wegetarianizmu, podkreślają tylko, że to show obrało bardzo zły kurs.

 4. [+72, -4] Nie ma nic złego w hodowli kurczaków i jedzeniu drobiu. Jednakże… ten program skupia się na wychowywaniu kurczaka od pisklęcia, nadawaniu mu imienia i traktowaniu go jak zwierzątko domowe, najlepszego przyjaciela – zwykła sztuczka marketingowa! a następnie pokażą widzom jak go jedzą… Jeśli chcieli pokazać drogę mięsa na stół, to niech pokazują jak to naprawdę wygląda i jak traktowane są zwierzęta hodowane na rzeź. 

 5. [+61, -2] Wiedziałem/am, że poleje się hejt. Ktoś kto to wyprodukował musi być nieźle pokręcony…  Serio myśleli, że to dobry pomysł? To okrutnie, bo widz przyzwyczaja się do zwierzątka, a potem widzi jak je zabijają i jedzą… To jak zjedzenie własnego pupila.

 6. [+56, -1] Jeśli chcesz coś zjeść, idź i kup to w sklepie. Jeśli chcesz coś wychować, przygarnij lub kup zwierzątko domowe.
  Tworzenie emocjonalnych więzi ze zwierzęciem, a później zabijanie go na mięso? Wybierzcie jedno z dwóch idioci… 

 7. [+48, -2] Obrzydliwy program! Te zwierzęta rodzą się na wizji po to, żeby zapewnić ludziom rozrywkę i rozczulić ich będąc maluchami, a później zostaną zabite i wylądują na talerzu..  Mam nadzieję, że reżyser i celebryci w to zaangażowani przemyślą swoje wartości moralne i etyczne.

 8. [+38, -3] Psychole… Inaczej hoduje się zwierzęta na ubój, a inaczej zwierzątka domowe ㅡㅡ kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby to połączyć?

 9. [+32, -1] Wystarczy, że o tym czytam i już dostaję gęsiej skórki. Lubię jeść mięso ale… to show powinno zniknąć z anteny. 

 10. [+28, -3] Wow, to jaki był ich pomysł na show? Pokazać słodkie małe pisklaczki i celebrytów, którzy się z nimi zaprzyjaźniają oraz wiążą emocjonalnie, a później pokazać jak Ci sami celebryci je jedzą i mówią „wow, mmm~~ przepyszne!” Dostałam gęsiej skórki…

 11. [+24, -7] Szczerze zastanawiam się nad stanem ich zdrowia psychicznego!

 12. [+23, -2] Tak! Ściągnijcie to show z anteny, póki grzecznie prosimy… poje**

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *