Lee Je Hoon w rozmowach na temat nowej dramy SBS

Aktor Lee Je Hoon dostał ofertę zagrania głównej roli w nowej poniedziałkowo-wtorkowej dramie SBS „Yeowoo Gaksibyeol” (romanizowany tytuł).

Produkcja dramy początkowo zaczęła się z tytułem „Yeowoo Gaksibyeol” z Park Shin Hye w rozmowach prowadzących dramę. Jednak fabuła dramy została radykalnie zmieniona w połowie, a tytuł zmieniono na „People at Incheon Airport” (tłumaczenie dosłowne).

1 czerwca źródło potwierdziło, że ostatnio przywrócono dramie oryginalny tytuł. Została ona napisana przez Kang Eun Kyung, autorkę scenariuszy takich dram, jak „Romantic Doctor Kim” i „Gu Family Book”. „Yeowoo Gaksibyeol” pokaże bliższe spojrzenie na gorączkowe życie ludzi pracujących na lotnisku w Incheon.

Źródła podały, że Lee Je Hoon otrzymał już scenariusz i rozważał ofertę.

Agencja aktora ujawniła:

„To prawda, że otrzymał tę ofertę, ale nic nie zostało postanowione.”

Postacią, którą miałby zagrać Lee Je Hoon jest mężczyzna, Kang Ki Chan. Pracujący na lotnisku w Incheon w zespole planowania operacyjnego, Kang Ki Chan początkowo marzył o zostaniu pilotem, ale musiał z tego zrezygnować z powodu złego wzroku. Niemniej jednak pasja Kang Ki Chana do lotnictwa jest konsekwentna. Drama rozwija się, kiedy staje się on członkiem operacyjnego zespołu do planowania i spotyka postać Yoon Seo Wool.

„Yeowoo Gaksibyeol” ma być emitowany w drugiej połowie tego roku.

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *