VICTON pokazuje, jak BTS ich zainspirowali

Członkowie VICTON opowiedzieli o tym, jak sukces BTS był dla nich motywacją, a także podzielili się szczerymi przemyśleniami na temat znalezienia swojej ścieżki jako artystów.

VICTON zrobiło comeback w maju z nowym singlem „Time of Sorrow”, obecnie promują go w tym samym czasie, co BTS, grupa, którą członkowie często wymieniali jako jeden z wzorów do naśladowania.

BTS niedawno pobiło rekord dla koreańskich artystów, kiedy przekroczyli Billboard 200 z nowym albumem „Love Yourself: Tear” i weszło na Billboard’s Hot 100 pod numerem 10 z piosenką „Fake Love”. Stali się także pierwszymi koreańskimi artystami, którzy wystąpili na Billboard Music Awards w zeszłym miesiącu.

 

W wywiadzie dla wiadomości prasowej Joy News 24, która została udostępniona 1 czerwca, VICTON wyraziło swój podziw dla BTS i rozmawiało o tym, jak ta grupa była dla nich motywująca.

Członkowie powiedzieli:

„Wszyscy byliśmy zainteresowani występami BTS. Kiedy BTS ćwiczyli lub robili show, wszyscy to oglądaliśmy. Również oglądaliśmy i zachwycaliśmy się ich występami, podczas gdy byliśmy w przebieralni.”

Dodali, że BTS pokazali niesamowite podejście i powiedzieli, że ich występy są naprawdę efektowne.

 

Członkowie VICTON kontynuowali:

„W przeszłości V wybrał Gallanta jako artystę, którego lubi, a potem Gallant zaśpiewał piosenkę BTS i opublikował post z ich hashagiem. Zastanawialiśmy się, ‚Czy są blisko?’ i myśleliśmy, że to było niesamowite.”

W poprzednim miesiącu amerykański piosenkarz Gallant opublikował na swoim Twitterze krótki cover solowego utworu V „Singularity” i dodał tweeta, używając hashtagu „#BTSBBMAS” w dniu Billboard Music Awards.

 

VICTON mówiło również o tym, jak BTS spotkało Johna Legend na gali rozdania nagród. Powiedzieli:

„John Legend wyciągnął ze swojej torby płytę BTS i poprosił o podpisanie jej, to też było niesamowite.”

 

Następnie wyjaśnili, w jaki sposób BTS było dla nich motywacją. Wytłumaczyli:

„Kiedy byliśmy trainees, żartobliwie mówiliśmy ‚Chodźmy na Billboard’. Wtedy nie było takiej możliwości. To było coś, co można było tylko sobie wyobrazić. BTS przybyli na Billboard Music Awards i osiągnęli świetny wynik, więc myśleliśmy ‚Wow, to jest naprawdę możliwe’. Wydaje się, że to sprawiło, że pracujemy trochę ciężej.”

 

 

VICTON zadebiutowało w listopadzie 2016 roku pod wytwórnią Plan A Entertainment (również wytwórnia Apink i Huh Gaka), a 23 maja wydali nowy singiel. Przed comebackiem wyznaczyli wejście do top 100 realtime chart jako swój cel. Krótko po wydaniu „Time of Sorrow” stało się ich pierwszą piosenką, która weszła do top 100 realtime chart Bugsa.

 

Członkowie zespołu wyznali:

„To była pierwsza lista od naszego debiutu. W dniu, w którym wyszła nasza piosenka wspólnie ćwiczyliśmy, kiedy menadżer powiedział nam ‚Weszliście na listę’. Byliśmy tak szczęśliwi, że skakaliśmy dookoła jak małe dzieci, poniosły nas emocje. Zawsze uznawaliśmy, że naszym celem jest wejście na listę strony muzycznej. Naszym nowym celem jest podniesienie świadomości na temat VICTON.”

 

Grupa rozmawiała także o sposobie myślenia o przyszłości. Powiedzieli:

„Gdybyśmy powiedzieli, że nie czujemy się niespokojni, to byłoby kłamstwo. Wydaliśmy 5 publikacji, ale nie odnieśliśmy wielkiego sukcesu. Mamy nadzieję, że „Time of Sorrow” będzie punktem wyjścia naszych osiągnięć.”

 

Wywiad opisuje, jak mocne są postępy VICTON, gdy próbują różnych stylów muzycznych, łączą się ze swoimi fanami poprzez wydarzenia takie jak przygotowywanie występów, i wiele innych. Biorą także duży udział w osobistym odkrywaniu własnego stylu muzycznego podczas całej kariery. Seungwoo i Hanse nie tylko uczestniczyli w pisaniu rapu do „Time of Sorrow”, ale Chan jest także bardzo zainteresowany tworzeniem muzyki.

VICTON powiedziało:

„Od naszego debiutu minęło tylko 1,5 roku. Jest dużo muzyki i pomysłów, których jeszcze nie wypróbowaliśmy. Myślimy, że wkrótce znajdziemy styl, który do nas pasuje i odnajdziemy nasz kierunek.”

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *