Jung Eun Ji z Apink oraz IU biorą udział w 2018 Ice Bucket Challenge

Jakiś czas temu Jung Eun Ji z Apink otagowała IU w 2018 Ice Bucket Challenge.

Jung Eun Ji została otagowana wcześniej przez Kang Seung Yoona z WINNER w tym tygodniu. 3 czerwca wstawiła na swoim instagramie filmik, w którym bierze udział w wyzwaniu w swojej wytwórni. Następnie otagowała IU, komika Kim Shin YoungaMicrodotaShim So Young.

W opisie filmiku napisała:

„Wzięłam udział w ice bucket challenge! To bardzo znaczące wyzwanie, które chcę wykonać jeszcze z moimi czterema przyjaciółmi. Proszę, wspierajcie ice bucket challenge i miejcie dobry dzień. Do zobaczenia w ciągu 24 godzin!”

Kilka godzin później IU odpowiedziała, wstawiając swój własny filmik na Instagramie. Wyzwała aktorkę Kang Han Na (razem z nią grała w dramie „Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo”), twórczynię tekstów piosenek Kim Eana i piosenkarza Sun Woo Jung Ah

Mam nadzieję, że to okaże się choć trochę pomocne dla pacjentów chorujących na stwardnienie zanikowe boczne oraz dla ich rodzin i tych, którzy pomagają przy budowie szpitali do leczenia. Do tych oglądających filmik, proszę, wspierajcie również szpital rehabilitacyjny Lou Gehrig.”

A post shared by 이지금 (@dlwlrma) on

 

2018 Ice Bucket Challenge wśród koreańskich celebrytów został zainspirowany przez Seungil Hope Foundation, które aktualnie buduje pierwszy szpital w Korei Południowej poświęcony pacjentom chorującym na stwardnienie zanikowe boczne (znane również jako Lou Gehrig’s disease).

 

cr.:(1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *