Jung Eun Ji z Apink oraz IU biorą udział w 2018 Ice Bucket Challenge

Jakiś czas temu Jung Eun Ji z Apink otagowała IU w 2018 Ice Bucket Challenge.

Jung Eun Ji została otagowana wcześniej przez Kang Seung Yoona z WINNER w tym tygodniu. 3 czerwca wstawiła na swoim instagramie filmik, w którym bierze udział w wyzwaniu w swojej wytwórni. Następnie otagowała IU, komika Kim Shin YoungaMicrodotaShim So Young.

W opisie filmiku napisała:

„Wzięłam udział w ice bucket challenge! To bardzo znaczące wyzwanie, które chcę wykonać jeszcze z moimi czterema przyjaciółmi. Proszę, wspierajcie ice bucket challenge i miejcie dobry dzień. Do zobaczenia w ciągu 24 godzin!”

Kilka godzin później IU odpowiedziała, wstawiając swój własny filmik na Instagramie. Wyzwała aktorkę Kang Han Na (razem z nią grała w dramie „Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo”), twórczynię tekstów piosenek Kim Eana i piosenkarza Sun Woo Jung Ah

Mam nadzieję, że to okaże się choć trochę pomocne dla pacjentów chorujących na stwardnienie zanikowe boczne oraz dla ich rodzin i tych, którzy pomagają przy budowie szpitali do leczenia. Do tych oglądających filmik, proszę, wspierajcie również szpital rehabilitacyjny Lou Gehrig.”

 

2018 Ice Bucket Challenge wśród koreańskich celebrytów został zainspirowany przez Seungil Hope Foundation, które aktualnie buduje pierwszy szpital w Korei Południowej poświęcony pacjentom chorującym na stwardnienie zanikowe boczne (znane również jako Lou Gehrig’s disease).

 

cr.:(1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *