Seungri (BIGBANG) opowiada o nadchodzącym solowym albumie w “Soo Hyun’s Raise the Volume”

4 czerwca członek BIGBANGSeungri wystąpił w audycji radiowej prowadzonej przez Lee Soo Hyun (AKMU) – “Soo Hyun’s Raise the Volume”.

 

Lee Soo Hyun przedstawiła Seungriego, jako najbardziej zapracowanego artystę w agencji:

 

Idol odpowiedział:

“Nie czekam, aż praca przyjdzie do mnie – to ja tworzę pracę.

Jestem tutaj dzisiaj, ponieważ ostatnio zapytałem mojego menadżera, co aktualnie porabia Soo Hyun? Odpowiedział, że pracujesz jako DJ w radio.

Byłem tak podekscytowany, chciałem wysłać Ci kwiaty, ale menadżer doradził, żebym po prostu wystąpił w Twojej audycji. Mam nadzieję, że dzięki mojej obecności pozyskasz kolejnych słuchaczy.”

 

Seungri zdradził także kilka szczegółów odnośnie nadchodzącego albumu i promocji:

“Album zostanie wydany na początku lipca. Jest gotowy w 98%. Najpierw powrócą BLACKPINK – 15 czerwca. Czy w tym roku uda mi się osiągnąć sukces? A może pozostanę w cieniu? Co jeśli to drugie? Przecież nie będę miał szybko kolejnej szansy na wydanie solowego albumu..

Nazywają mnie ‘Seung-stby,’ chciałbym aby moja muzyka zarażała energią i mocą! Nowy krążek jest pełen piosenek, które pomogą Wam przetrwać gorące lato!

Będę ciężko pracował nad promocją solową, aby fani nie odczuwali zbyt dużej pustki i tęsknoty za BIGBANG. Nie wiem, co będzie dalej, ale chciałbym jak najszybciej powrócić do promocji grupowych. Zrobię co w mojej mocy, żeby to się udało!

 


src: (1)

2 comments

  1. kiff_clanz Reply

    Ah, Seungri, człowiek biznesu. Artyści najczęściej mówią coś w stylu ‚kocham was, wspierajcie mnie’, a nasz maknae gada nam coś o biznesie :’)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *