[Komentarze] Yeeun (Ha:tfelt) wyznaje, że nie planuje ślubu

Była członkini Wonder Girls mówi szczerze co myśli o małżeństwie i związkach!

 

 

Yeeun:

Aktualnie jestem singielką. Nie mam nic przeciwko chodzeniu na randki, ale nie lubię randek w ciemno i spotkań aranżowanych przez rodziców i krewnych. To krępujące siedzieć sam na sam z osobą, której w ogóle nie znasz.

Osobiście nie uważam, że ślubu to konieczność. Nie chce zmieniać swojego życia tylko po to żeby wcielić się w nową rolę – żony. Byłoby miło poznać kogoś z kimś ma się ochotę spędzić całe życie, jeśli ten ktoś zjawi się w odpowiednim czasie!

 

 

Komentarze:

 

1. [+221, -8] Taak, niewychodzenie za maż jest wygodne, nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia.

 1. [+198, -15] To jest problem, z którym mierzą się wszystkie szybko rozwijające się kraje. Jest zbyt duża przepaść pomiędzy naszymi oczekiwaniami, a oczekiwaniami naszych rodziców, różnica poglądów i opinii między pokoleniami.

 2. [+169, -17] Cieszę się, że ludzie którzy stawiają pracę/karierę nad życie prywatne tak szczerze o tym mówią. Wiedzą, że nie będą potrafili w pełni poświęcić się rodzinie.

 3. [+32, -9] Podoba mi się jaką ścieżkę obrała Yeeun i życzę jej szczęścia! To czy chce być w związku czy nie to jej prywatna sprawa. Miejmy nadzieję, że społeczeństwo zacznie szanować ludzi, którzy z wyboru pozostają singlami. 

 4. [+29, -41] A wygląda jakby była po 30 i urodziła co najmniej dwójkę dzieci…

 5. [+29, -6] Yeeunnie, rób co chcesz!!!!!! Małżeństwa nie powinno zawierać się z przymusu! 

 6. [+26, -3] Totalnie popieram jej myślenie!! Jest tak wiele nieszczęśliwych par, które mają dzieci, na które nie zasługują ㅡㅡ niektórzy myślą, że małżeństwo i urodzenie potomka to cel każdej kobiety. 

8. [+19, -22] Myślę, że szybko zmieni zdanie jak tylko pozna właściwego faceta ㅋㅋㅋ

 1. [+15, -25] Jej twarzy wygląda jakby ostatnio wiele przeszła ㅠㅠ

 2. [+10, -1] To jej wybór, a zdanie innych nie ma tu znaczenia, pozwólcie jej cieszyć się życiem po swojemu

 

 


src: (1)

1 Comment

 1. Lim Reply

  Cieszę się że te niezbyt przychylne komentarze mają tyle minusów (bo wnioskuję, że to coś na kształt łapki w dół). Zgadzam się z Yeeun w stu procentach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *