JYP odpowiada na doniesienia o domniemanym paraliżu twarzy Jun.K (2PM)

JYP Entertainment publikuje oficjalne oświadczenie w sprawie doniesień o paraliżu twarzy członka 2PM, Jun.K.

7 czerwca portal Sports Kyunghyang poinformował, że idol, który aktualnie przebywa na służbie wojskowej w centrum szkolenia wojskowego w Gangwon dostał paraliżu prawej strony twarzy. Według tego, co podają media, Jun.K miał zauważyć pierwsze symptomy na swoim podbródku w trakcie treningu – wkrótce zaczęły się one pogłębiać.

Dodano także, że artysta niedawno (w kwietniu) przechodził operację twarzy, tuż przed zaciągnięciem się na służbę. Nie jest jednak pewne, czy paraliż to skutek uboczny zabiegu, czy też wypadku, który mógł mieć miejsce podczas szkolenia wojskowego.

 

Jeszcze tego samego dnia agencja zespołu odpowiedziała na doniesienia:

„Nie możemy w tej chwili potwierdzić, czy informacje podawane przez media są prawdziwe. Jun.K przebywa aktualnie na służbie. Musimy się z nim skontaktować i wyjaśnić całą sytuację, następnie wydamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie.”

 

Kilka godzin później na stronie agencji pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy:

“Witajcie!

Z tej strony JYPE. Napisaliśmy do jednostki, w której przebywa Jun.K i skontaktowaliśmy się bezpośrednio z samym idolem. Możemy już potwierdzić, że informacje podawane w mediach są nieprawdziwe. 

Po tym jak Jun.K rozpoczął szkolenie wojskowe, uskarżał się jedynie na ból w barku. Wybrał się do wojskowej jednostki medycznej, gdzie uzyskał pomoc w postaci leków oraz zaleceń.  Poza tą kontuzją, Jun.K cieszy się dobrym zdrowiem. 

Zaciągnął się w maju i szybko awansował na lidera w swojej jednostce. Otrzymuje dobre wyniki z egzaminów. Ostatnio miał możliwość skontaktowania się z członkami swojego zespołu.

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy martwią się o Jun.K i wspierają go z całego serca!”

 


(1) (2) (3)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    Całe szczęście że nic mu nie jest. Niech w spokoju odbywa służbę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *