Debiutująca grupa w Produce 48 będzie miała 12 członkiń z kontraktem na 2 lata i 6 miesięcy oraz zadebiutuje w Korei i Japonii

11 czerwca PD Ahn Joon Young potwierdził, że debiutująca grupa w Produce 48 będzie zawierała 12 członkiń. 

Stwierdził również, że w przeciwieństwie do I.O.I oraz Wanna One chce, aby debiutująca grupa zawierała parzystą liczbę osób. Chciał dać możliwość jeszcze jednej osobie z programu.

Debiutująca grupa nie będzie podzielona 6-6. PD Ahn Joon Young potwierdził, że będzie to top 12 trainees bez względu na narodowość. PD Kim Yong Beom poinformował też o tym, że tylko Koreańczycy mogą brać udział w głosowaniu, tak jak to miało miejsce w drugim sezonie Produce 101Dla koreańskich trainee może być to trudne ze względu na ich popularność w Japonii.

Debiutująca grupa zadebiutuje i w Korei, i w Japonii, a sam program będzie tłumaczony równocześnie w Japonii. Otrzyma więcej możliwości, w tym komunikacji z fanami na całym świecie.

Pierwszy odcinek Produce 48 zostanie wyemitowany 15 czerwca o godzinie 16:00 polskiego czasu (w Korei), a w Japonii następnego dnia o 18:00 japońskiego czasu.

 

image

 

cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *