Kyeongha opuszcza TST po otrzymaniu wyroku za nieprzyzwoite zachowanie

Kyeongha opuści TST (wcześniej TopSecret).

11 czerwca agencja JSL Company wydało oświadczenie na oficjalnym fancafe zespołu.

„Członkowie TST są obecnie psychicznie bardzo wyczerpani i przechodzą ciężki czas ze względu na wstrzymanie ich promocji. W rezultacie członek TST Lee Kyeongha podzielił się swoim życzeniem, by nie wyrządzać szkód członkom i wyraził chęć opuszczenia zespołu. JSL Company, członkowie TST i Lee Kyeongha przedyskutowali sprawę. Szanując jego opinię, aby skupić się na odkrywaniu prawdy, która jest inna od tego, co zna świat, zdecydowano, aby Lee Kyeongha opuścił grupę. Serdecznie przepraszamy za spowodowanie fanom trudności wynikających z tego incydentu. Będziemy pracować nad tym, aby informować fanów o nowych faktach związanych z tą sprawą. JSL Company i TST będą pracować, aby wrócić do fanów, którzy zawsze okazują wsparcie i miłość, z lepszą muzyką i aktywnościami. TST również obiecuje ciężko pracować, aby być razem z fanami. Prosimy, abyście dalej wspierali i kochali TST. Dziękujemy”.

W ubiegłym miesiącu ujawniono, że Kyeongha został skazany w grudniu 2014 roku, za popełnienie nieprzyzwoitego czynu siłą lub pod przymusem wobec osoby w tym samym wieku. Drugi wniosek odwoławczy został złożony . Agencja ma zamiar odwoływać się aż do końca.


cr.: (1)

1 Comment

  1. baru_kiria Reply

    szczerze, coś długo im to zajęło. teraz pozostali członkowie raczej nie wybiją się, skoro mają już łatkę grupy z przestępcą.
    also, sorki, ale „nieprzyzwoitym zachowaniem” jest nieustąpienie staruszce miejsca w tramwaju, a nie gonienie dziewczyny do jej domu, aby ją zmolestować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *