SHINee zostało wyznaczone jako honorowy ambasador na KOREA MICE EXPO 2018

SHINee zostanie honorowym ambasadorem przemysłu MICE w Korei na nadchodzącym zjeździe, ponieważ jest uznawane za lidera, który wspierał harmonię między koreańską falą, a koreańską turystyką.

Koreańska Organizacja Turystyki i Organizacja Turystyczna Incheon wyznaczą SHINee jako honorowego ambasadora KOREA MICE EXPO 2018, które odbędzie się w dniach 14-15 czerwca w Incheon. MICE to rodzaj turystyki, w którym grupy spotykają się w określonym celu z MICE, stojącym na spotkaniach, podróży motywacyjnej, zjeździe i wystawie.

KOREA MICE EXPO ma już 19 lat, wydarzenie jest wspierane przez Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki oraz przez Incheon Metropolitan City. Będzie to współpraca pomiędzy koreańską falą i turystyką z udziałem ponad 350 organizacji i firm związanych z branżą MICE.

SHINee weźmie udział w ceremonii otwarcia 14 czerwca. Dyrektor SM Entertainment Ahn Soo Wook również wygłosi przemówienie na temat „Spotkania pomiędzy Hallyu i MICE”.

Po tym jak SHINee zostanie mianowane honorowym ambasadorem 14 czerwca, będzie nadal aktywne jako honorowy ambasador MICE w Korei w przyszłości.


cr: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *