Park Bom wrzuca na Instagrama kolejną wskazówkę dotyczącą jej możliwego comebacku

Park Bom wrzuciła na swojego Instagrama jeszcze jedną wskazówkę dotyczącą jej możliwego comebacku.

Poprzednio, 11 czerwca Park Bom wyraziła chęć ponownego zaśpiewania i poprosiła fanów, aby się przygotowali, ponieważ wkrótce wróci z dobrą muzyką.

 

Niedawno napisała podobny post, w którym napisała: „Moja dieta się zaczyna!! Ale czy możesz zgadnąć, czego słucham?”. Później podziękowała swoim przyjaciołom Scotty’emu Kim, DJowi EDM i producentowi, a także Rayowi Yeom, dyrektorowi kreatywnemu i producentowi muzycznemu, za ich wsparcie.

 

 

W wywiadzie udzielonym w kwietniu, w którym odezwała się po raz pierwszy po długim okresie milczenia na temat incydentu, na którym została przyłapana, przywożąc do Korei Adderall na jej ADD (zaburzenia koncentracji), Park Bom powiedziała, że choć miała przestać śpiewać 5 lat temu przez całą nienawiść, którą otrzymywała, teraz jest zdeterminowana, by dalej robić to, co kocha:

„Nie mogę zrezygnować z tego, co chcę robić najbardziej i w czym jestem najlepsza, ponieważ jestem zastraszona przez nieporozumienia.”

 


cr: (1)

5 comments

  1. . Reply

    I za to ją kocham, już nie mogę się doczekać!Niech będzie szczęśliwa i zdrowa 😀

  2. Amored Reply

    Cieszę się, że po tylu latach Bommie wraca do muzyki. Stęskniłam się za nią i nie mogę doczekać się, z jakim konceptem powróci. Boję się tylko hejterów, którzy pewnie przebudzą się do życia (ba, już to zrobili, jeżeli ktoś widział komentarze dot. jej wyglądu)… Oby jej to nie złamało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *