Park Kyung (Block B) wyraża chęć współpracy z Suzy w przyszłości

Podczas ostatniego wywiadu Park Kyung (Block B) opowiadał o tym, dlaczego zaprosił do współpracy w swoim ostatnim singlu Sumin oraz z jaką piosenkarką chciałby kolaborować w przyszłości.

Park Kyung pracował w przeszłości z solowymi artystkami, takimi jak Eunha (GFRIEND) czy Park Bo Ram. Jego ostatnia partnerka, Sumin nieco różni się jednak od poprzednich, ponieważ nie jest aż tak znana. Zapytany, dlaczego zdecydwał się na tę współpracę, Park Kyung odpowiedział:

„Zwykle najpierw piszę piosenkę, a potem zastanawiam się nad tym, z kim chciałbym pracować. Sumin jest naprawdę świetną wokalistką, więc zapytałem ją o chęć współpracy. Od dłuższego czasu myślałem nad współpracą z kimś, kto nie jest jeszcze bardzo znany.”

Odpowiedział także na pytanie o osobę, z którą chciałby pracować w przyszłości lub stworzyć dla tej osoby album. Po chwili zastanowienia, Park Kyung wybrał Suzy i wyjaśnił, że przyszła mu na myśl piosenka, która pasowałaby dobrze do konceptu Suzy. Rozwinął:

„To temat, który rozpoczął się podczas mojej ostatniej rozmowy ze znajomymi i myślę, że jeżeli stworzyłbym z niego piosenkę, chciałbym, aby Suzy jej posłuchała, ponieważ sądzę, że byłoby to coś dla niej. Rozmawiałem z moimi przyjaciółmi, jak radzić sobie, gdy skończy się nasza miłość do kogoś.”

Chcielibyście zobaczyć kolaborację Park Kyunga i Suzy?


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *