EXO spotkało się z fanką walczącą z rakiem

EXO spełniło marzenie fanki!

23 czerwca EXO spotkało 17-letnią fankę Michelle Parenteau na backstage’u koncertu 2018 Lotte Duty Free Family, który miał miejsce na Seoul Olympic Stadium. Przybyła do Korei z Kalifornii, aby spotkać swoich idoli.

Michelle walczy z rakiem od 2015 roku. Odwiedziła szpital po tym, jak poszuła, że coś jest nie tak z jej podbródkiem. Odryto w nim cystę oraz guza, przez co dziewczyna została poddana operacji usunięcia go. Muzyka EXO dała jej siłę podczas trudnego czasu leczenia i wzmocniła ją fizycznie oraz psychicznie. Fanka chciała osobiście podziękować za to zespołowi.

W marcu historia Michelle została wysłana do SM Entertainment poprzez Make-A-Wish Korea i w ten sposób umożliwiono jej spełnienie marzenia.

EXO spotkało Michelle w przebieralni przed koncertem. Członkowie przywitali się z nią, po czym fanka podziękowała im za wszystko. Michelle powiedziała:

„Dzięki EXO byłam w stanie przejść przez bardzo trudną operację. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogę im dziś osobiście podziękować.”

EXO spotkało się także w 2016 roku z innym fanem, u którego zdiagnozowano białaczkę. Fundacja Make-A-Wish spełnia marzenia dzieci walczących z białaczką, guzami mózgu, chłoniakiem oraz innymi rzadkimi chorobami. Od założenia organizacji w 2002 roku spełniła ona marzenia 3900 dzieci.


cr.: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *