Gaeun (ex-Dal Shabet) wzięła ślub

Gaeun (ex-Dal Shabet) jest teraz szczęśliwą mężatką!

23 czerwca była idolka poślubiła jej długoterminowego partnera w Seulu. Jej nowy mąż jest od niej o 4 lata starszy. Małżonkowie prowadzą razem firmę odzieżową.

Jiyul (ex-Dal Shabet) oraz Serri, Subin, Ah Young i Woohee (Dal Shabet) uczestniczyły w ceremonii ślubnej, a później opublikowały zdjęcia i filmiki na swoich Instagramach. Dziewczyny pogratulowały również Gaeun wejścia na nową drogę życia.

Serri napisała:

„Gratulacje Gaeun. Teraz w końcu zaczynam to czuć naprawdę… kocham cię. Pożegnam cię teraz. Jak długo minęło?”

Subin napisała:

„Ktoś, kogo ciepło możesz poczuć nawet z daleka. Byłaś taka piękna [dziś]. Jesteś kimś godnym otrzymania większej miłości, niż ty dajesz… kochana Gaeun… dziękuje ci, przepraszam, kocham cię i… bądź szczęśliwa!”

Słowa Jiyul brzmiały:

„Moja piękna koleżanka z zespołu i młodsza siostra Gaeun, którą kocham bardziej niż ktokolwiek na świecie i która powoduje, że jestem szczęśliwa i przepraszam, kiedy o niej myślę, spotkała swojego życiowego partnera i wyszła za mąż. Zawsze była uprzejma i pełna śmiechu odkąd była młoda. Modlę się o to, aby każdy dzień jej przyszłego życia był pełen uśmiechu i miała jeszcze szczęśliwsze dni z jej życiowym partnerem”.

Po zadebiutowaniu jako członkini Dal Shabet, Gaeun opuściła zespół w 2015, zaczęła studiować modę i otworzyła firmę odzieżową. Nawet po opuszczeniu zespołu członkinie Dal Shabet utrzymują kontakt i się przyjaźnią.

👰🏻💕🤵🏻

A post shared by 조아영 (@a_young91) on

행복하자 잘살자 울 가은이💛 너무예뻐 #달샤벳

A post shared by 세리 (@shabet_serri) on

널 위해 준비했어🎤 #달샤벳 #축가 #지긋이 #수파두파디바 #수두디

A post shared by 세리 (@shabet_serri) on


cr.: (1)

1 Comment

  1. Amored Reply

    Gratulacje~! Zdjęcia i sceneria ślubna wyglądają na prześliczne, a i fajnie że dziewczyny mimo rozpadu (?) dalej utrzymują ze sobą kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *