Holland na szczycie Dazed 100 2018 jako pierwszy k-popowy idol, który otwarcie przyznał, że jest gejem

K-popowy idol, Holland zajął szczytowe miejsce tegorocznego Dazed 100!

Dazed ogłosiło, że wraz z zakończeniem publicznego głosowania na Dazed 100 2018, Holland zajął pierwsze miejsce otrzymując ponad 30 000 głosów. Głosowanie rozpoczęło się w kwietniu i wśród 100 nominowanych ludzi i kolektywów wybranych za kształtowanie przyszłości kultury młodzieży.

Na drugim miejscu znalazł się aktor Sadie Sink („Stranger Things”) a za nim model Sasha Trautvein, członek The Internet – Steve Lacy i aktor Storm Reid („A Wrinkle in Time”).

Holland zadebiutował w styczniu z balladą „Neverland” i zdobył wielki międzynarodowy fandom. Jedynego k-popowy idola otwarcie przyznającego, że jest gejem, Dazed opisało Hollanda jako „wrażliwego piosenkarza, który przewodzi jako reprezentant LGBTQ w swojej ojczyźnie”.

W wywiadzie z Dazed, Holland mówił o braku reprezentacji dla społeczeństwa LGBTQ w Korei, który miał wpływ na jego decyzję o zostaniu piosenkarzem kiedy był młody. Powiedział:

„Mimo, że w tamtym czasie nie było ani jednego wzoru do naśladowania w Korei, byłem bardzo pocieszany przez zagranicznych celebrytów. Więc pomyślałem ‚chcę być sławną osobą jak oni’.”

Opowiadał również o wsparciu od fanów, mówił też o tym jak reaguje na złośliwe komentarze. Poniżej cały wywiad.

Holland opublikował na Twitterze post, aby powiadomić fanów o dobrej nowinie:

„Również, to było sekretem, ale jutro pojawi się informacja o moim comebacku. Będziecie na to czekać, prawda? Kocham Was.”

https://twitter.com/HOLLAND_vvv/status/1011636378566733824


cr.: (1)

3 comments

  1. pull&beer Reply

    nie lubię jego piosenek, a głos ma przeciętny, może teraz się coś zmieni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *