BLACKPINK mówi o powodzie wybrania „DDU-DU DDU-DU” na tytułowy utwór, sukcesie na liście Billboard i wiele więcej

W ostatnim wywiadzie BLACKPINK rozmawiało o sukcesie, związanym z ich najnowszym comebackiem.

15 czerwca girlsband wrócił na muzyczną scenę i podbił listy przebojów ze swoim pierwszym mini albumem „SQUARE UP”. Jego tytułowy utwór „DDU-DU DDU-DU” zdobył nagrody w programach muzycznych i wzniósł się na liście Billboard z fantastycznymi wynikami.

 

Jennie wyjaśniła powód, dla którego wybrano „DDU-DU DDU-DU” na tytułowy utwór, mówiąc:

„Inne piosenki zostały wyprodukowane dawno temu. ‚DDU-DU DDU-DU’ było naszą najnowszą produkcją i ma nowy klimat, którego potrzebowałyśmy. Myślałyśmy, że jest to właściwe. Jest bardziej energiczne, a elementy wykonawcze również się różnią. Otrzymałyśmy z tego świetną synergię.”

 

Na pytanie, czy przewidziały, że piosenka otrzyma tak dużo miłości, Rose odpowiedziała:

„Naprawdę się tego nie spodziewałyśmy. W rzeczywistości byłyśmy bardzo zdenerwowane. Z powodu naszej rocznej przerwy, martwiłyśmy się, że mogłyśmy zostać zapomniane.”

 

BLACKPINK opowiedziało także o swoim tytule jako k-popowego girlsbandu, który znajduje się najwyżej na Billboard Hot 100. Lisa powiedziała:

„Słyszałam te wiadomości rano i byłam zszokowana. Nadal nie mogę uwierzyć, że nasza nazwa jest na stronie internetowej, z której korzystałam, odkąd zaczęłam lubić muzykę.”

Jisoo przyznała:

„Myślałam, że nigdy nie dostaniemy się na główną listę Billboard. Naprawdę nie mogę w to uwierzyć.”

Rose stwierdziła:

„Myślałam, że moje serce się zatrzyma. Zachęciło mnie to do jeszcze cięższej pracy z nowym nastawieniem”

Jennie ujawniła:

„To lista, którą ja także sprawdzam raz w tygodniu, aby zobaczyć, jakie piosenki są kochane. Jestem tak zdumiona i zaszczycona, że nasza nazwa się tam znajduje. Dzięki temu uświadomiłam sobie, ile miłości otrzymujemy.”

 

Kiedy członkinie zostały zapytane o reakcję Yang Hyun Suka i YG Entertainment, Jisoo odpowiedziała:

„Agencja pogratulowała nam, ale nie zrobiła z tego wielkiej sprawy na wypadek, gdybyśmy były zbyt podekscytowane. Powtarzali nam, abyśmy skupiły się na promocjach z tego tygodnia. Myślę, że jest to słuszne. Mimo to Yang Hyun Suk od razu pogratulował nam w mediach społecznościowych. Zawsze po cichu się o nas troszczy, ale kiedy są dobre wiadomości, jest najszybszym, który nam pogratuluje. Yang Hyun Suk tym razem bardzo promował nas na swoim koncie w mediach społecznościowych. Jesteśmy bardzo wdzięczne. Proszę zwróćcie uwagę na jego konto w mediach społecznościowych.”

 


cr: (1)

3 comments

  1. SUGA FREE Reply

    nie dziwię się, zrobiły kawał dobrej roboty ⭐
    uwielbiam ten nowy album, wyszedł im przecudownie ♡

  2. Neytiri Reply

    Mają w sobie o wiele większy potencjał, tylko wciąż wytwórnia nie pozwoliła im rozwinąć skrzydeł. Mam nadzieję, że nie zamkną ich znowu na rok pod kluczem i pozwolą się aktywnie promować i dalej wydawać nową muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *