Euna Kim (KHAN) opowiada o swojej podróży i decyzji kontynuowania swojej muzycznej kariery

Euna Kim, która obecnie jest aktywna jako członkini żeńskiego duetu KHAN, opowiedziała o tym, jak zrezygnowała ze studiów, aby zostać piosenkarką.

Euna Kim nie miała łagodnego procesu debiutu. W 2011 roku pojawiła się w trzecim sezonie „Superstar K” Mnet. W 2015 roku weszła w skład zespołu The Ark, a w 2016 roku wzięła udział w trzecim sezonie „Unpretty Rapstar”. Później pojawiła się na planie wznowionego programu KBS „The Unit”. Ostatecznie w maju zadebiutowała jako KHAN z Jeon Min Ju, która także jest byłą członkinią The Ark.

 

Piosenkarka urodziła się w Stanach Zjednoczonych, chodziła do szkoły w Nowym Jorku. Odkąd była mała, była uzdolniona intelektualnie, a nawet stała się najlepszą uczennicą w middle school. Ujawniła:

„W tamtym czasie naprawdę kochałam naukę. Ponieważ ciągle się uczyłam, nie miałam zbyt wielu interakcji z moimi przyjaciółmi. Moglibyście pomyśleć, że byłam otwarta i żyłam w Ameryce swobodnie, odkąd się tam urodziłam, ale tak nie było. Moja rodzina była bardzo surowa.”

 

Nawet w tamtych czasach Euna Kim kochała śpiewać, ale nie była pewna, czy mogłaby zostać piosenkarką z jej umiejętnościami. Oprócz tych wątpliwości, jej rodzice wiele od niej oczekiwali, więc pogrążyła się w nauce. Jej celem było zostanie farmaceutką lub lekarzem. Euna Kim przyznała:

„Chociaż nie zamierzałam zostać farmaceutką, kiedy dorastałam, słuchałam rodziców, intensywnie się ucząc.”

 

Kiedy Euna Kim poszła do liceum, miała dylemat. Podczas stresu związanego ze szkołą, napotkała problemy zdrowotne. Stwierdziła:

„W tamtym czasie miałam problemy z tarczycą, więc musiałam się z tym pogodzić. Pozwoliło mi to pomyśleć o tym, co powinnam robić w przyszłości.”

 

Ostatecznie Euna Kim zgłosiła się do trzeciego sezonu „Superstar K” i postanowiła udać się do Korei, mimo że już otrzymała list akceptacyjny z koledżu. Jej rodzice sprzeciwiali się temu i przyznała, że nie było łatwo ich przekonać.

Euna Kim powiedziała:

„Na szczęście zobaczyli jak przechodzę rundę wstępną i dali mi szansę. Moi rodzice wiedzieli, że jestem buntowniczką i wierzyli, że dobrze sobie poradzę, więc pozwolili mi pojechać do Korei. Obiecałam też rodzicom, że będę się dobrze uczyć i przyniosę dobre oceny.”

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *