Yang Hyun Suk bierze udział w 2018 Ice Bucket Challenge z największą darowizną

Yang Hyun Suk wziął udział w 2018 Ice Bucket Challenge!

W zeszłym miesiącu Sean ponownie rozpoczął wyzwanie w Korei, aby wesprzeć budowę pierwszego koreańskiego szpitala dla pacjentów z ALS przez fundację Seungil Hope.

 

30 czerwca Sean wyjawił darowiznę Yang Hyun Suka w związku z akcją, dzieląc się rozmową tekstową z założycielem YG Entertainment.

 

Yang Hyun Suk wyjaśnił, że został poproszony o udział w wyzwaniu przez HyunJin (LOONA), ale zamiast tego chciał przekazać 50 mln won (około 44 900 dolarów). Sean zapewnił go, że darowizna jest w porządku, mówiąc, że dotacja Yang Hyun Suka jest jak dotąd największa.

W odpowiedzi Yang Hyun Suk napisał:

„Mam szczerą nadzieję, że może to chociaż trochę pomóc pacjentom Lou Gehrig.”

 

View this post on Instagram

_ 너무나 고마운 문자^^ YG 양현석님이 2018 아이스버킷챌린지에 기부로 함께 해주셨습니다. 늘 고마운 현석이형 벌써 27년이나 된 우리의 인연 내가 가장 어렵고 있을곳이 없던 시절 “우리 집에 와 있어라” 라고 했던 사람, 그리고 나와 혜영이의 인연을 만들어준 사람… 현석이형 정말 고마워~ 루게릭환자분들과 가족분들에게 너무나 큰 도움이 되어 주어서… 국내 최초 루게릭요양병원 건립이라는 기적에 한발자국 더 가까이 갈수 있게 해줘서… 형 아프지 말고 건강해야돼~ 형과 형 가족 위해 늘 기도할께🙏 #YG #양현석 #YGFAMILY #아이스버킷챌린지 #2018icebucketchallenge #2018아이스버킷챌린지 #승일희망재단 #루게릭요양병원

A post shared by Sean Ro (@jinusean3000) on

 

Wraz ze swoim postem na Instagramie, Sean wyraził swoją wdzięczność, którą zawsze miał, dla Yang Hyun Suka, którego zna od 27 lat, za jego wszystkie wzloty i upadki. Sean dodał:

„Szczerze dziękuję Yang Hyun Sukowi za wsparcie pacjentów Lou Gehrig i ich rodzin, a także za pomoc w zbliżeniu się do cudu, jakim jest założenie pierwszego krajowego szpitala dla pacjentów z ALS.”

 


cr: (1)

1 Comment

  1. Malina Reply

    Noooo nieeee, a tak liczyłam, że nominuje Seungriego 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *