YG odpowiada na doniesienia, że G-Dragon (BIGBANG) został zwolniony ze szpitala wojskowego

YG Entertainment wydało oświadczenia odpowiadające na raport, że G-Dragon (BIGBANG) został niedawno wypuszczony ze szpitala wojskowego.

30 czerwca Osen poinformował, że 29 czerwca G-Dragon został wypisany ze Szpitala Sił Zbrojnych w Yangju i przeniesiony do dywizji wojskowej Cheorwon, gdzie został umieszczony po ukończeniu podstawowego szkolenia. Na prośbę o potwierdzenie szpital wojskowy poprosił o kierowanie wszystkich pytań do Ministerstwa Obrony Narodowej.

 

Skontaktowano się również z YG Entertainment, które początkowo wydało oświadczenie:

„Obecnie kontaktujemy się z rodziną G-Dragona, aby potwierdzić ważność raportów, dotyczących jego wypisania ze szpitala. Ponieważ G-Dragon jest obecnie żołnierzem w armii, my jako jego agencja nie znamy konkretnych szczegółów jego statusu.”

 

Agencja wydała kolejne oświadczenie po rozmowie z rodziną G-Dragona i ujawniła:

„Słyszeliśmy od jego rodziny, że G-Dragon został wypisany i przeniesiony do dywizji wojskowej Cheorwon.”

 

W maju potwierdzono, że G-Dragon miał operację kostki. 25 czerwca Dispatch opublikował raport, w którym twierdził, że był on szczególnie traktowany w szpitalu wojskowym podczas leczenia kostki. YG Entertainment odmówiło podania raportu, a Ministerstwo Obrony Narodowej wydało oświadczenie w tej sprawie.

 

Ministerstwo Obrony Narodowej odpowiada na raport Dispatch o pobycie w szpitalu G-Dragona

 


cr: (1)

1 Comment

  1. Malina Reply

    Szczerze, już walić to, że YG musi się tłumaczyć. Ale żeby przez głupie pomówienia i artykuły aż wojsko musiało się w to angażować? Dispatch kłóci się się z każdym i upiera przy swoim zapominając chyba, że MON ma jednak ciekawsze zajęcia, niż tłumaczenie się z jakichś tam decyzji odnośnie szeregowego żołnierza, który niechcący jest też idolem.
    Zrobili wyjątek, czy nie, co z tego. Jakby ten pokój był nie wiadomo jak wypasiony. Serio, nie wiem, ma lepszy materac? No kurczę, jakkolwiek na to nie spojrzeć, to wciąż tylko pokój, a nie apartament w 5 gwiazdkowym hotelu z prywatnym jacuzzi i pełnym barkiem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *