Plakat z głównymi bohaterkami dramy „My ID is Gangnam Beauty”

Zbliżająca się piątkowo-sobotnia drama jTBC „My ID is Gangnam Beauty” wydała plakat, na którym widzimy Im Soo Hyang, Chae Eun Woo (ASTRO), Jo Woo Ri i Kwak Dong Yeona.

Oparta na popularnym webtoonie o tym samym tytule, „My ID is Gangnam Beauty” opowiada historię Kang Mi Rae (Im Soo Hyang), młodej kobiety, która decyduje zmienić swoje życie poprzez operacje plastyczne, po tym jak całe życie była wytykana za swój wygląd. Jednak kiedy przychodzi na studia zauważa, że jej życie jest drastycznie inne niż to jakie sobie wymarzyła.

Na plakacie Im Soo Hyang podpisana jest jako „Kang Mi Rae, nowa studentka chemii, która nadal jest dziwna w byciu ładną”.

Obok niej Cha Eun Woo jako Do Kyung Suk, student chemii na pierwszym roku, który ma osobowość tsundere (na zewnątrz oziębły, kochany w środku) i wygląda niczym bóg.

Hyun Soo Ah (Jo Woo Ri), bogini kampusu opisana jest słowami „Zazdrość do moja siła!” jej niewinna twarz kontrastuje z osobowością. Na koniec, Yeon Woo Young grany przez Kwak Dong Yeona. Z czterech przedstawionych postaci tylko on nie jest na pierwszym roku, jest asystentem chemicznym.

Źródło z dramy poinformowało:

„Drama ‚My ID is Gangnam Beauty to produkcja gdzie przyjemna synergia tworzona jest z przygodą Mi Rae aby odnaleźć prawdziwe piękno i sytuacjami postaci, które mają swój własny, wyjątkowy urok. Prosimy, okażcie wiele miłości i oczekiwania pierwszemu odcinkowi, który wyemitowany będzie 27 lipca.”


cr.: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *